KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean ile Tabletin ilişkisi ne?

Phantom Seviye 39

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 799 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Gizem
Bence Cas "ve senden korumam gerek" derken şeytan tabletini ele geçirdiklerinde cehennemin kapılarını kapatacaklar ya, aynı şekilde cennetin kapılarını da kapatırlar melek tabletini ele geçirince diye koruyordur Dean'den. Başka bir anlam çıkaramadım ben Emoji umarım o söylediğini sadece Dean için söylememiştir, yoksa işler iyice karışacak Emoji
Gizem 944 YIL ÖNCE1YANITLA
narod
kesınlıkle katılıyoorum sanı banada öyle gelıyor
narod 284 YIL ÖNCE0YANITLA
Marla
Ben şöyle düşünüyorum bence Dean'in bu cehennemin kapılarını kapatma konusunda testi geçememesinin sebebi onun melek tabletinden sorumlu olması. Yani demek istediğim Sam 'in Lucifer'in bedeni olması Dean'in de Michael'ın bedeni olması gibi bu kez Şeytan tableti Sam' in Melek tableti de Dean'in görevi.

Yani cenneti yok edebilecek tek kişi Dean. Bu yüzden Naomi Cass'e Dean'i öldürmesini söyledi. Emoji
İlerleyen bölümlerde bunu öğreneceğimize kalıbımı basarım. Bu teorime feci güvenmekteyim Emoji
Marla 364 YIL ÖNCE0YANITLA