KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean hangi tarafta?İyi mi kötü mü?

Phantom Seviye 39

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
MonkeySPN
Bence kötü gibi rol yapıcak ama içinde her zaman insan olarak kalıcak, belki de düşmanlarını tuzağa düşürmek içindir?
MonkeySPN 83 YIL ÖNCE1YANITLA
jimijimi
Sanirim dean tam olarak seytan degil nasil crowly tam olarak insan olmamisti onun gibi bence hâla duygulariyla hareket ettigini düşünüyorum onun kötülüğü dilinde .
jimijimi 63 YIL ÖNCE1YANITLA
Gizem
Sneak peek'ten sonra da bu şekilde düşünüyor musunuz acaba İrem hanım? Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE1YANITLA
edaturker
Dean bence kotu tarafta ama icinde hala insanlik var yani sey de olabilir icindeki insanlikla seytanlik arasinda savasiyor gibi ilerleyen bolumlerde hangisi agir basacak gorucez ama gonul istiyor ki iyi tarafta olsun
edaturker 23 YIL ÖNCE0YANITLA
edaturker
Insallah yetecek çünkü dean su ana kadar hep aileye cok onem veren biriydi. Icindeki seytanlik bu yönünü degisyirmemistir bence
edaturker 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
Evet aslında,olayın detaylarını daha bilmediğimiz için Dean'in içinde bir savaş olabilir.Sam ile olan ilişkisi acaba Dean'i iyi tarafa geçirmeye yeter mi?
Phantom 393 YIL ÖNCE0YANITLA
Gizem
Aslında 3.bölümün fragmanına bakarak, Dean'in kötü tarafta olduğunu söyleyebiliriz ama fragmanlar daima yanıltıcıdır, bölümü izlemeden bilemeyiz. Ben de Dean'in tamamen kötü olduğunu düşünmüyorum, daha doğrusu düşünmek istemiyorum... Sonuçta kendi ruhu şeytana dönüştü ve bence mühür beslendiği sürece de eski Dean'den izler görmemiz hala mümkün.
"It's just a car, Sammy." dedi ya, biraz ümidi kesmiştim aslında Dean'den, ama konuyu açman çok iyi olmuş canım, yeniden eski Dean'i görme umudu var içimde şu an Emoji
Gizem 943 YIL ÖNCE0YANITLA
Phantom
Biz Deangirller olarak inanamıyoruz aslında ama sonuçta Dean bu içinde yavru kediler yaşıyor tamamen kötü olamaz Dean.Olamaz. Emoji
Phantom 393 YIL ÖNCE0YANITLA
pckopat
bence eski deanden eser yok arabaya bile just a car dediyse olay bitmiştir. benim asıl merak ettğim deanı nasıl düzeltcekler.her sezon iki kardeşten birinin başına bi şey geliyo düzeltmeye çalışıyolar düzeltiyolar sezon sonu öbürküne bi şey oluyor bu sizide sıkmadımı ?
pckopat 103 YIL ÖNCE0YANITLA