KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean Hakkında Teoriler

JensennA. Seviye 9

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Unlimi3d1
dean'e bıçak saplandığında zaten mühür üzerindeydi. yani dean ölmedi, mühür onu korudu. dean'in insanlığı öldü, şeytanlığı kaldı diye bir şey olamaz.
Unlimi3d1 23 YIL ÖNCE1YANITLA
FRVDean99
10.sezon 3.bölümde Dean insana dönüyor ama bence Dean'in şeytan hali daha iyi ayrıca bu dönüş bence kesin değil ben şeytan Dean'i Dean Winchester'ın umursamaz ve daha havalı hali olrak görüyorum siyah gözlerle felan şeytan Dean daha iyi Emoji
FRVDean99 33 YIL ÖNCE1YANITLA
JensennA.
AYNN KNKA Emoji sdfs ya izledim mutluluktan ağladım resmen ama cidden özlemiştim yaratık avlayan,insanları kurtaran,şeytanlardan nefret eden kısaca eski dean 'ı hepimiz özlemiştik
JensennA. 93 YIL ÖNCE1YANITLA
Shenko
Baştan herkes gibi numara yaptığını zannettim,fakat kutsal suya tepki vermeyice anladım mevzuyu.Fakat,mühür hala Dean'de.Yani,eğer mührü beslemez ise tekrar şeytan olacak.
Bu bence geçici bir şey gibi oldu,yani insana döndü evet ama tekrar şeytan olacak gibime geliyor.
@Auwlano mantıklıymış dostum.
Shenko 263 YIL ÖNCE1YANITLA
JensennA.
Demesene ole Emoji ((((((
JensennA. 93 YIL ÖNCE1YANITLA
Caintair
Hoşgeldin, forumda iyi vakit geçirmeni diliyorum (:
Caintair 733 YIL ÖNCE1YANITLA
*J2-Dean*
Aramıza Hoş Geldin Emoji
*J2-Dean* 553 YIL ÖNCE1YANITLA
JensennA.
Eyvallah knka Emoji )))))
JensennA. 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Auwlano
Dizinin devamlılığını ele alırsak, insan olacağı kesin. Eğer 10. Sezonu şeytan olarak geçirirse ki bana göre öyle. Sezon sonunda şeytan olarak ölür. 11. Sezon onaylanmazsa; şeytan olarak ölmesi iyi bir final olmasının yanında, 11. Sezona başlama konusu olarak da muhteşem. Ben böyle düşünüyorum
Auwlano 863 YIL ÖNCE0YANITLA
ArtekonEz
Dean in ruhu ölmedi şeytana dönüştü
ArtekonEz 23 YIL ÖNCE0YANITLA
JensennA.
yorumlarınız için teşekkür ederim ne bilim aklıma takıldı umarım dediğiniz gibi olur neyse tekrardan teşekkürler yorumlarınız rahatlatıcıydı
JensennA. 93 YIL ÖNCE0YANITLA
.Hunter
iyi forumlar *-*
.Hunter 53 YIL ÖNCE0YANITLA
*J2-Dean*
Bence Dean numara yapıyor. Sonuçta insan olmadan önce şeytan kapanından geçti. Bnce nasıl kontrol edebiliceğini ögrendi. Sonuçta sıradan bir şeytan değil. Kabilin mühründen dolayı daha güçlü.
*J2-Dean* 553 YIL ÖNCE0YANITLA
Anastasia
Dean'in iyileştiğine inanmıyorum.Bakalım ileriki bölümlerde ne olacak? 10. sezon 3. bölüm sonunda o kadın kimdi?Bana göre Tanrıydı.Sizce?
Anastasia 33 YIL ÖNCE0YANITLA