KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Dean, 10.sezon 4.bölümde iyileşecek mi?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
-Okeanos
Keşke alttaki yazıyı okuduktan sonra oy kullansaydım hop diye atladım maalesef sdkjfh zira Jensen'ın dedikleri bu fotoğrafı bariz açıklıyo,umarım öyle olmaz şeytan Dean'i daha fazla görmek isterim. Paylaşım için teşekkürler.
-Okeanos 553 YIL ÖNCE0YANITLA
desaa
Deanin şeytan olma sebebi kabilin mührü ve gücünüde kabilin mühründen alıyor mühür alınırsa şeytanlıktan kurtulacağından emin değilim bence az da olsa mührün etkisi devam edebilir dean içinden şeytanlığın hemen çıkacağını sanmam.
desaa 153 YIL ÖNCE0YANITLA
Juu
Şeytan Dean'i daha fazla görmeyi istiyorum kesinlikle. Sezona heyecan katacak yegane şeylerden birisi zaten Dean'in şeytan olması. Sezon özetle onun üstüne kurulu. Yine de bilemeyiz belki kimseye söylemedikleri sürpriz bir şeyler vardır Emoji Ama bu kanıtlara bakarak uzaktan pek uzun sürmeyecekmiş gibi gözüktü bana...
Juu 783 YIL ÖNCE0YANITLA
NjL
çokta sürsün istemem açıkcası,ama kısa sürerse crowley peşini bırakmaz..hem bu sırada belki cassi'n özü için farklı şeyler olabilir,şuan her karakterin üzerinde bi olay var gibi zaten, ayrıca belki kevin döner,charlie felan? bu dizi supernatural gençler herşey olabilir Emoji
NjL 183 YIL ÖNCE0YANITLA
Shenko
Bende Dean'i daha fazla şeytan görmek istiyorum,ayrı bi havası var.Ama bu fotoğraftan sonra ve gaflardan sonra erken bitecek gibi duruyor.
Ve ek olarak,yani Dean'in ruhu şeytan oldu değil mi ? Yani Dean diğer şeytanlar gibi değil,adam Kabil! Bundan nasıl 4.bölümde kurtulacağı merak konusu,4 bölümde ne yapıp mührü başkasına verir/kurtulur orası tartışılır bence.Bir de bu kısım var.
Shenko 263 YIL ÖNCE0YANITLA
*J2-Dean*
Ben iyileşmez diye düşünüyorum yani. 4 bölüm için şeytan olması çok saçma olur. Bir kere Sam Dean le ilk kez 3.bölümde karşılaşacakmış hemen 1 bölümde düzeltemez diye düşünüyorum. En azından sezonun yarısına kadar şeytan olarak kalmalı
*J2-Dean* 553 YIL ÖNCE0YANITLA
OzanCass
Belki bilerek öyle demiştir.Ters köşe yapmak için.Ben sanmıyorum çünkü 9.sezon finali Dean'ın şeytan olması ile bitti ve 10.sezonun ana konusu olması gerek bir şeyin bu kadar kısa olacağını sanmıyorum.
OzanCass 123 YIL ÖNCE0YANITLA
sevval78
Bence düzelmez abi 10.sezn Dean Şeytan kalıcak .Dd
sevval78 23 YIL ÖNCE0YANITLA
hunter985
Çok uzun sürmeyebilir belki ama 4.bölümde iyileşmesi biraz saçma ve çabuk olur bence. Biraz daha sonra iyileşir gibi geliyor bana.
hunter985 63 YIL ÖNCE0YANITLA
Rihastle
Gizem hep haklı çıkıyor ya insanın bu kadar temiz kalpli olması bunu gerektirir xd
Rihastle E3 YIL ÖNCE0YANITLA