KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Deadpool

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
İzlediğim en en en güzel Marvel filmlerinde ilk üçe rahat girer. Nereden başlasam bilmiyorum yaptığı o enfes Wolverine göndermelerini mi söyleyeyim, Deadpool'un Colossus'u susturma tarzını mı yoksa kız arkadaşına yaptığı el hareketleri mi offf yani tam bir pastanın üzerindeki çilek gibiydi film. Her bir çatalından ayrı zevk aldım. Lütfen ama lütfen bu filmi izleyin.
Lucitiel 691 YIL ÖNCE5YANITLA
Emrys
Ehehe Ryan Reynolds'ı da DC'den Marvel'a çektik. Yaşasın! Heyecanla beklediğim (sanki diğerlerini hiç heyecanla beklemiyormuşum gibi. Emoji ) başka bir Marvel filmi. Deadpool çok hakim olduğum bir karakter değil maalesef ama herkes tarafından sevilen bir karakter olduğuna eminiz. Özellikle filmlerde Hawkeye'ın o sarsak espritüel karakterinin pek yansıtmamışlardı ama bu sefer tutturacaklarmış gibime geliyor. Hadi hayırlısı olsun. Emoji
Emrys 122 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Çok heyecanlandım şu an. Avangers'ın oyununu da oynayan ve seven biri olarak tam bir Deadpool hayranıyım. Çok havalı bir adam o. Çok karizmatik ve bay mükemmeldir gözümde. Bu film çıktı mı izlenir arkadaş.2 2 daha 4.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Hydrichs
Türkiye vizyonundan iki gün önce b2 almancam ve kocaman bir almanca sözlük ile kendi çevirimi yaparak izlediğim efsanevi ötesi bir filmdi. Aklınızdaki soruları gidereyim filmi " deep Wep" ten buldum Emoji
Hydrichs 71 YIL ÖNCE1YANITLA
ja.mc.jp
Bence şimdiye kadar ki en iyi marvel filmi filmde diğer filmlere olsun Wolverine olsun bütün göndermeler çok güzeldi yazılardan sonraki sahne çok güzeldi ikinci bir filmin olacağını ve bu filmde neler kimler olacağını deadpool un kendinden duymak çok güzeldi kesinlikle izleyin film mükemmel
ja.mc.jp 401 YIL ÖNCE1YANITLA
Alperen¥
Çıkmasının ardından 10 gün falan geçmiş olmasına rağmen 2-3 saat önce internetten dublajlı izledim. Zaten daha önceden takip ettiğim bir karakterdi. Filmi de baya beğendim. Ellerine sağlık Tim !
Alperen¥ 561 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
Süper ötesi bir film x man göndermeleri bi harikaydı x man'in ilkkinde kendisi kılıç ustası deyilmiydi
HolyDemon 901 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Çok eğlenceli ve sürekli konuşuyor Emoji İzlenir ya
Jnsenfact 632 YIL ÖNCE0YANITLA
Melkor
Marvel in en sağlam karakterlerinden çok heyecanla bekliyorum.
Melkor 992 YIL ÖNCE0YANITLA