KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Dead Poets Society (Ölü ozanlar derneği)

arrow Seviye 9

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 851 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Cleage
Hönkürerek ağlayasım geliyor,daha dün yeniden izledim sırf adamı görebilmek için. Çabuk ağlayabilen tiplerden olsaydım film boyunca yüz otuz milyon kez ve filmden sonra öldü diye iki yüz otuz milyon kez ağlardım.
Cleage 563 YIL ÖNCE1YANITLA
Munzevii
İzlediğim en iyi filmlerden biriydi ve benim için repliklerinin değeri çok üst düzey bir film. Şöyle ki: Sagopa Kajmer'in Bir Pesimistin Gözyaşları albümünde bazı filmlerden alınmış replik şarkı arasında söylenir hatta tek cümlelik introlar bile var. Neyse Ölü Ozanlar Derneği de repliklerin alındağı filmlerden bir tanesi. Sagopa Kajmer dinlemeyi seven ve bahsettiğim şarkıları dinleyen birisinin sevmemesi imkansızdır Emoji ben çok gereksiz, beyle nasıl desem tam 1 mal birisinden tavsiye olarak almıştım. O mala da burdan çok teşekkür ederim Emoji replikleri ilk duyduğumda ve şarkılar aklıma geldiğinde çok farklı hissetmiştim Emoji neyse film genel olarak çok güzel sadece finali - mutlu sonla bitene filmlere alıştığım için galiba - biraz eksik geldi. Ama tabikide herkesin izlemesi lazım, anayasaya bu filmi izlemeyen türkiyede barınamaz ibaresi eklenmesi lazım:D gidin ve izleyin.
Munzevii 373 YIL ÖNCE1YANITLA
arrow
vakit varken tomurcukları topla
zaman hala uçup gidiyor
ve bugün gülümseye bu çiçek
yarın ölüyor olabilir...
arrow 93 YIL ÖNCE1YANITLA
jivel
En sevdiğim filmler arasında daima yerini koruyacak bu. Kaç defa izledim, bıkmadım. Her seferinde de duygulanırım çokça. İzleyin yav, izlemeden ölmeyin. Konusunu açtığın için teşekkürler Emoji
jivel 873 YIL ÖNCE0YANITLA
arrow
önem değil robin williams anısına paylaşmak istedim...
arrow 93 YIL ÖNCE0YANITLA
MJ2_
"Oh captain, my captain" Şiddetle tavsiye edilir.
İzlenmesi gereken filmlerden olduğunu düşünüyorum. Robin Williams'ın efsane rollerinden. Hayata bakışımı değiştiren filmlerden ve herkesi etkileyebilecek bir film bence. Bu filmden etkilenip öğretmen olamayacağımı düşünmeye başladım, yani olsam da böyle bir öğretmen olamayacağım aşikar.
Benim gibiyseniz ağlayabilirsiniz Emoji
Paylaşım için teşekkürler ^^
MJ2_ 223 YIL ÖNCE0YANITLA