KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

David Guetta

Nazmi Seviye 46

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lili
En sevdiğim DJ'dir. Bu aralar Shot Me Down'la gündemde. Şarkı gerçekten harika. Top 100'deki düşüşü beni biraz üzdü ama tekrar yükseleceğine eminim Emoji
Lili 64 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
Dıptıs dıptıslı müziğin kralıdır kendisi..
The world is mine, love is gone zamanlarından beri takip ediyorum..
Telefonuma vürüz gibi yerleşen nadir dıptısçılardandır.. Dinlerken yerinde durmanın mümkün olmadığı parçaları vardır. Sevilir, dinlenir..
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
ayseegul
DJ'lerin babasıdır. En sevdiğimdir.. Bi ara Titanium herkeste çalardı..
Bi çok şarkısı telefonumdadır keyfi yerine getirmeye birebirdir. Çoğu şeyi Sinem ablam yazmış bana bir şey bırakmamış Emoji
Adamdır David saygılar Emoji
ayseegul 804 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano


Bir insan böylesi şarkıları nasıl yapabilir hayretler içinde kalıyorum. Dinledikçe dinleyesim geliyo.
Auwlano 862 YIL ÖNCE0YANITLA
Nazmi
Benim de en sevdiğim DJ'lerdendir Emoji .The World Is Mine Guetta Blaster (2004) albümünün çıkış parçasıydı Türkiye de daha çok bilinmeye başlamıştı o parçadan sonra,giyim mağazalarında az duymazdık Emoji .
Nazmi 464 YIL ÖNCE0YANITLA