KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

David Bowie

sleeper Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 501 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Şimdi bir tabir vardır ''David Bowie kafası yaşamak'' diye. Bir insana şövalyelik bu kadar mı yakışır bir star anca bu kadar mı parlar bu adam böyle biri. Yeni türlere ismini veren bu adam benim için bir Elvis kadar değerlidir. Çok severim. Bohem ve rahat bir insan kendisi. Konusu var mı yok mu diye bakınırken Tufan gerçeği ile karşılaştım. Ne diyebilirim o bir Tufan.

Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
2. sezonda Hannibal reyizin amcası rolünü canlandırması için teklif götürülmüştü ne oldu bilmiyorum Emoji Bu haberle tanıdım kendisini, bir kaç şarkısını dinleme fırsatım oldu. İşi iyi kotarıyor Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA