KAYIT GİRİŞ

Supernatural'ın 13. Sezonu Şimdiden Tehlikede!

Cole ve Crowley işbirliği yapabilir mi?

Gizem Seviye 94

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 658 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Gizeme katılıyorum. Cole, intikam için herşeyi yapar buna şeytanla işbirliği de dahil. Crowley'nin de işine gelir bu durum. Hatta daha da ileri gidip Cole ilk bıçağı da ele geçirirse neler olur bilmiyorum.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
AmyPond.
3. Bölümde Crowley Castiel'den yardım isteyeceğine göre Cole ile birlikte çalışmaz diye düşünüyorum. En başta Castiel izin vermez zaten ama ilerleyen bölümlerde birlikte çalışmayı bırakırlarsa o zaman Cole ile birlikte çalışabilir tabii.
AmyPond. 82 YIL ÖNCE0YANITLA
desaa
Sanmam crowley son sahnede deana basıl bağlandığını gösterdi oysa coleın tek amacı deanin ölmesi crowley ise bir ortak istiyor zaten yardım için casse başvuracak .
desaa 152 YIL ÖNCE0YANITLA
edaturker
Crowley deanin olmesini istemiyor ki onun yaninda olup onunla beraber takilmak istiyo ama cole un amaci deani öldürmek yani bana calismazlar gibi geliyor
edaturker 22 YIL ÖNCE0YANITLA
sedattt
Mühür olmadan bıçak işe yaramaz Emoji Ayrıca dean'in ne olduğunu gördün. En ufak bir kesik bile alsa aldığı yaralar kendiliğinden yok oluyordu Emoji
sedattt 292 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucowley
Crowley Cole ile bağlantı kuramaz bence üstte gelen yorumlardada dendiği gibi son sahnede Crowley'in Dean'a ne kadar bağlı olduğunu anladık sanki birazz xdd
Lucowley 292 YIL ÖNCE0YANITLA