KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Civil War geliyor!

hunterme Seviye 19

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Artea
Çizgi romanı yalayıp yutmuş biri olarak hikayeden nefret etsem de bayılmıştım. Her iki tarafında haklı nedenleri vardı ve filminin çekilmesi efsane olurdu. Tabiiki bu film çizgi romandan çok farklı olacak. Kaptan Amerika ve Iron Man arasındaki anlaşmazlığa Winter Soldier neden olacak diyorlar. Yeni haberler geldikçe buraya damlar herkesi haberdar ederim artık.
Artea 602 YIL ÖNCE4YANITLA
Leamy
Marvel evreni gercekten karisiyor! İlk olarak Civil War'ın esprilerini gormustum 9gag da. Bu kadar ortalik karistirmanin alemi nedir diye dusunurken nedenini anladim Emoji
Marvel'in bu hamlesini goren DC Comics Batman vs Superman ortaya atti. Sırf aralarinda rekabet olacak diye kafa yoruyolar Emoji

Kaptan Amerikanin isyancilarin icerisinde olmasi ters köşe olmuş, zira kendisi sadık bir askerdi Emoji

Filmi merakla bekliyorum. Umarım kurgusu Kış Askerleri kadar duzenli ve tamamlayici olur.
Leamy 702 YIL ÖNCE3YANITLA
ismail
gelsiiiiiinn Emoji
ismail 382 YIL ÖNCE3YANITLA
Pie!
Age of ultron geçti şimdide sıra Civil War'da, Thor ve Hulk hariç çoğu süper kahramanın kadroda olmasıda cabası. Üstüne Spider-Man'ninde dahil olacağına dair spekülasyonlar var hadi bakalım mini bir Avegers geliyor.
Pie! 912 YIL ÖNCE1YANITLA
MrCass
#Teamcaptain
MrCass 112 YIL ÖNCE0YANITLA
Jerk


Sonunda beklenen fragman da geldi. Baya efsane olacak gibi duruyor umarım hayal kırıklığına uğratmaz. Bu fragmandan sonra nasıl gelecek mayıs merak ediyorum. Rhodey ne olacak, Black Panther neler yapacak. Scarlet Witch fragmanın bir kısmında uçuyor. Thunderbolt Ross geliyor ve fragmanın sonundaki Bucky-Captain vs. Iron Man sahnesi... Ve Tony'nin "So was i" diyişi ile herkesin içine bir acı düşürmesi.. Bu repliği oraya koymayacaklardı abi, sabahtan beri aklımdan çıkmıyor. İçime işledi resmen..
Jerk 332 YIL ÖNCE0YANITLA