KAYIT GİRİŞ

12. Sezon Finali

Çingeneler Zamanı (Time Of The Gypsies)

Visur Seviye 76

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 480 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
İşe gitmeden bir film izleyeyim de gideyim dedim, visur bey de azıcık etkili oldu tabii, neyse baktım müzikler çoşkulu filan iyi dedim yav izler çoşar mutlu olur işe giderim. Bakın atayım da okurken dinleyin sizler de


///SPOİLER///

Açtım, başları o kadar güzel ki filmin, işte ben mutlu oluyorum kendi çapımda mutluluklar yaşıyorum filan. Sonra o abi ve pislik adam çıktı geldi, işler nasıl değişti, kanı bozulmaya da dünden hazır olan perhan yazıklar olsun sana. Ne demek çocuk benim değil diye sevgilini dilendirmek için kullanmayı düşünmek ki ben izlerken senin işte filan diyorum sonra şöyle bir replik girdi kendime yalan söylemeye başladığımdan beri kimseye inanmıyorum ben de sustum , o öyle ddyince hak verdim bir anda. Film sonlara doğru mahvetti beni yav soramayın gitsin. Bırakın işe gitmeyi oturup sabaha kadar ağlamak istiyorum. Hem sinirlendim, göün kör olsun para muhabbeti edesim geldi kendimle ıfjgumdfjgd , spnra onu geçtim, ulan Allahın tipsizi 70 yaşına gelen şerefsiz bir insanla evlenip sonra da perhan onu öldürdü diye onu öldürmek nedir, afedersin de o kadar mesafeden vurabilmek nedir, olmamalıydı o sahne. Perhan ölürken çocuğu geldi gözümün önüne geri gelmeyeceksin filan demesi. Neyse yav demeyeceğim bişey. Buraları okuyan zaten aldı spoilerı merak edip ilerse inansın ki çok daha fazlası var filmde. O pşişik olayları filan abartı değil, gayet iyi oturmuş filme sevdim ben pek okucunca haz etmemeiştim pişişik lafından çünkü. Unutmadan bi de babanne kavramı var. Bana göre filmde , insan olmak, onu kaybetmemek ve en yüce duyguları yaşamak o kadına mahsus. Yine de ne isterdim biliyor musunuz, filmin başlarında Perhan kendini asıyordu, ölseydi de olmasaydı tüm bunlar. Biraz kolaya kaçtım ama ben mi dedim ona sonraları ruhunu sat diye.

//SPOİLER SONU///
Arkadaşlarım güzel insanlar, şu hafta sonu kendinize bir güzellik yapın, oturun izleyin. Biraz balkanlar çoştursun sizi,müziklerine kapılıp gidin. Filmin sonlarına doğru hissettiklerininin keyfini çıkarın iyi ya da kötü. Şimdi buraya bir müzik daha atayım ben sonra da kaçayım.
Ha bi de unutmadan aynı sarhoşluğu ben de yaşamak istiyorum,çok istiyorum da arkada aynı müzikler çalmazsa anlamı olmaz.

Durun kaçamadım, biraz bana breaking bad deki olayı anımsattı. Ailesi için biri kendini feda eder hop işlerin pis yönü içten içten de hoşuna gider sonra aile dağılır işler şeye sarar. vsvsvs konu için teşekkür ederiz visur beyefendiciğim, ne zaman forumda bişey aratsam siz çıkıyorsunuz Emoji
Moliarty 971 YIL ÖNCE0YANITLA
Lamarcus
Ederlezi - Avela... Harika ötesi, tekrar tekrar dinliyorum sonra hüzünleniyorum...
Lamarcus 53 YIL ÖNCE0YANITLA