KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Çingeneler Zamanı (Time Of The Gypsies)

Visur Seviye 76

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 587 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Moliarty
Güzel film Emoji
Moliarty 972 YIL ÖNCE0YANITLA
Lamarcus
Ederlezi - Avela... Harika ötesi, tekrar tekrar dinliyorum sonra hüzünleniyorum...
Lamarcus 53 YIL ÖNCE0YANITLA
Aurora*
Sonunda izleyebildim. Kendimi kutsanmış hissediyorum. Okulda sınıfımızın müzik grubu solistiyim (boyle soyleyince de sanki onemli bir seymis gibi kslsksl) ve bu yıl da her sınıfa bir sarkı seçti hocamız bahar şenliğinde söyleriz falan diye. Bizim sınıfın şarkısı da Ederlezi'ydi. İşte filmi keşfim öyle oldu arastirdım şarkıyı falan. Ekşi'de bir yorum görmüştüm 'insanları bu filmi izleyenler ve izlemeyenler olarak ayirabilirim' gibisinden. Gerçekten de oyleymiş. İzlerken bogazım düğümlendi bazı sahnelerde. Hele o Perhan'ın 'kendime yalan soylemeye başladığımdan beri kimseye inanmiyorum' sözü.. Ha bir de kardeşiyle o sarılışları, oğluyla diyalogları falan ne bileyim derinden etkiledi ya. Kalakaldım öyle cok garipti. İzleyin arkadaşlar cidden size bir şeyler katar inaniyorum Emoji
Aurora* 17 AY ÖNCE0YANITLA