KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Chuck Olmak

Lucitiel Seviye 69

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 653 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
MJ2_
Harika bir konu olmuş, çok değişik yorumlar bekliyorum. Burası değerlenir zamanla Emoji
İçimden Bobby geri dönsün demek geliyor ama güzel bir şekilde bağladılar, acımı gömer susarım.. Charlie gelsin, Chuck ve Kevin gelebilir biraz, Lucifer'ı da özledim be. Bana kalsa içinden çıkılmaz bir hal alacak dizi Emoji
Konu olarak da sanırım biraz daha Deanmon görmek isterdim, özellikle Crowley'nin hatırlayıp üzülmelerinden sonra bir geçmişe dönüş istedim Emoji Sıkı dostlar Emoji
MJ2_ 223 YIL ÖNCE1YANITLA
ognbyrm
Kevin ile ilgili bir şeyler düşünülebilir. Gidişi çok ani oldu bana göre. Annesini hiç diziye dahil etmezdim.Gerek yoktu kanımca.

Crowley hayranlığımın da gazına gelip Crowley ile seyirciyi daha çok buluşturmak isterdim. Oyunculuğunu çok beğeniyorum. Mimikleri,rolü yaşaması çok hoş. Sesini çok iyi kullandığı fikrindeyim.

Sam ve Dean'in sezonda sadece bir bölüm iyi olmasını sağlamak isterdim.Kavga etmeleri ama birbirine içten içe bağlı olduklarını seyirciye daha çok yansıtmak isterdim.Aralarındaki kardeşlik bağını bu şekilde daha fazla yansıtacağımı düşünüyorum.

Sam,Dean'a göre daha pasif kalıyor.Bu konu onların arasındaki bozukluğun en büyük nedeni bence.Dean hemen her tartışmada Sam'e bu konudan yükleniyor.Durumu düzeltmek için Sam hakkında ufak bir şeyler yapılabilirdi.Ama kesinlikle Dean ve Sam eşit güçlerde olmamalı.Bu konuda çok ikilemde kaldım.
ognbyrm 93 YIL ÖNCE1YANITLA