KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Christopher Nolan

ErdiDSC Seviye 88

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 568 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
adamın yaptığı bütün filmler iyi, hiç boş yok pringles gibi. kardeşi jonathan ın da başarısında ki payı büyük.
sleeper 714 YIL ÖNCE1YANITLA
magic
Bu adamın kafasını yaşamak istiyorum.O nasıl bir hayal gücüdür arkadaş.Yakın bir zamanda iki tane filmini art arda izledim (inception ve the dark knight malesef ikisinide çok geç izlemiş bulunuyorum) ve oturup filmler üzerine düşünüyorum hala düşünüyorum. Emoji Prestij de harikaydı zaten.Daha çok senaryo yaz Nolan lütfen. Emoji
magic 54 YIL ÖNCE1YANITLA
Jnsenfact
Bu adam bi harika başka söylenecek pek bişey yok Emoji Hem Batman serisini hem de Man Of Steel'i çekmiş bi yönetmenden bahsediyoruz Emoji
Jnsenfact 634 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Memento, yüksek zekalı filmlerdendi çok etkilenmiştim ilk izlediğimde.Kara Şövalye filmine yorum yapmaya gerek duymuyorum, ismi yeter. Başlangıç, Dom Cobb bizlere rüyaların derinliklerindeki sırlara erişmeyi göstermişti muazzam bir başyapıt. Nolan bu işi biliyor.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA