KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Christopher Lee "Saruman" Hayatını Kaybetti

Leamy Seviye 70

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Liberty
Geçenlerde doğum günüydü iso'da görmüştüm şimdi ise vefat etmiş reiz.huzur içinde yatsın.unutursak kalbimiz kurusun.
Liberty 622 YIL ÖNCE2YANITLA
Auwlano
Saruman reyiz :')
Auwlano 862 YIL ÖNCE1YANITLA
Caintair
Ohaa şuan bu haberi alınca şok oldum çünkü gerçekten Star Wars ve Lord Of The Ringa filmlerini bıkmadan izlediğim, kendisinin oyunculuğunu aşırı sevdiğim bir aktördü. Mekanı cennet olsun üzdü vallahi bu haber ya Emoji
Caintair 732 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Bugün babamdan duydum haberi. Tüm Lotrucular başta olmak üzere yakınları ve ailesine başsağlığı diliyorum. Çok çok iyi bir oyuncuydu, onu en çok Saruman olarak sevmiştim. Dediğin gibi sevgili Aybike fantastik ve gizemli rollerin oyuncusuydu. Onun gibiler kolay kolay gelmez dünyaya.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
Yav haberlerde "Star Wars ve Orta dünya film serilerinde oynayan oyuncu hayatını kaybetti" dediydi, dedim ulan saruman mı acaba bu oyuncu. Doğru çıktı.
Niye oldu bimiyom ama üzüldüm. Kitapları okuyan biri olarak İstari lideri unvanı olsa bile çok favori karakterlerden değildi(benim için) Saruman fakat Christopher Lee, Saruman'ı çok sevdirdi be. Neyse Allah rahmet eylesin.
Melkor 992 YIL ÖNCE1YANITLA
ismail
ermiştir o semaya çekilmiştir Emoji Emoji yeşil cüppe sarık ile yeni filmde çıkcakmış Emoji Emoji ilk repliği ''ben geldim mubarekler'' Emoji Emoji neyse gırgır bi yana umarım + ları - lerinden fazladır Emoji
ismail 382 YIL ÖNCE1YANITLA