KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Cennet ve Cehennem Hakkında

Hsncrt12 Seviye 7

TARTIŞMALAR & TEORİLER

3 yıl önce - 954 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Nobody
8.Sezonda Castiel, Metatron (Tabletleri yazan melek) tarafından kandırıldığında Metatron'un asıl amacı cennetin kapısını kapatmak değil kendisi hariç tüm melekleri cennetten kovmaktır ve amacına ulaşır. Tüm melekleri cennetten kovması için gerekli olan büyüyü tamamlayan Metatron sayesinde ise bütün melekler cennetten, Dünya'ya düşer.

Cehennemden gelmek ise 2.sezon finalinde Sarı Gözlü İblis denilen Azazel'ın yaptığı plan sonucu açılan Şeytan Kapısı(cehenneme açılan bir geçit) ile oluyor. Bu kapı açıldığında yüzlerce iblis dünyada serbest kalmıştır.
Nobody 713 YIL ÖNCE1YANITLA
Nobody
Castiel 5.sezonda cennetin emirlerine itaat etmediği için cennetten kovulmuştur.

Crowley ise 17.yüzyılda yaşamış iskoç bir terzidir fakat ruhunu bir anlaşma için iblise sattığından, gördüğü işkenceler sonucu kendisi de bir iblise dönüşmüştür. Kendisi Kesişen Yolların Kralı, Lilith'in baş yardımcısı ve son zamanlarda Cehennem'in Kralı'dır. Cehennemden kovulması gibi bi' durum söz konusu olmadı yani.

Dizide aklınıza takılanlarla ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için;

http://supernatural.com.tr/supernatural-viki.html
Nobody 713 YIL ÖNCE1YANITLA
Hsncrt12
Çok teşekkürler. Çok yardimci oldunuz Emoji
Hsncrt12 73 YIL ÖNCE1YANITLA
Hsncrt12
Yani "düşmek" atılmak yada kovulmak anlamına geliyor. Peki crowley ve cass ne zaman düştü
Hsncrt12 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Hsncrt12
Ama 7.sezonun sonlarında Leviathanları öldürmek içün cehennemden konulmuş iblisin kanı gerekiyorfu ve onun kanını kullandılar
Hsncrt12 73 YIL ÖNCE0YANITLA
Nobody
Leviathanların liderini öldürmek için 3 düşmüşün kanıyla, bir din adamının kemiğinden yapılan bir bıçak kullanıldı. Crowley cehennemden kovulmadı, dünyaya düştü. O yüzden yani onun kanı da kullanıldı.
Nobody 713 YIL ÖNCE0YANITLA