KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Cem Karaca

JenTitus Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Galadriel
Kardeşim sen de saniyede bir konu açıyorsun, hep de sevdiğimiz adamlar yahu.

Cem babaaa özledik seni, seni ve Barış Manço'yla yaptığınız sohbetleri... Bu adama da etmediklerini bırakmadılar oysa ki Türk müziğine özellikle de Türk Rock müziğine bu kadar çok şey katmış adamı ülkesinden alıkoydular, olacak iş değil. Neyse. Kendisinin o eşsiz, sert vokalini başka kimselerde bulmak zordur, zaten bulamazsınız da. Yaptığı müzik türü de bambaşkadır, bir yerlerde askere gittiğinde bir dostunun türkü söylemesiyle ya da bağlama çalmasıyla türküden çok etkilendiğini okumuştum. (yanlış hatırlamıyorsam ya da bilgi yanlış değilse). Bunu da müziğinde sıklıkla duyuyoruz zaten. Bu arada Cem baba'nın en sevdiğim parçası Islak Islak'tır. Onun yeri her zaman ayrıdır.
Galadriel 184 YIL ÖNCE2YANITLA
deanwin
Islak ıslak ve sen de başını alıp gitme ne oluuurr deyişi duruşu bitirir beni ergeniz diye dinleyince şööyle bi bakarlar bu ne ya pop dinle demet vaar ovaaarr bu vaar diyen de oluur özentilik diyen de farklı bi şey ya kesin özentisin cevremde cem karaca dnleyen yok kime özeniyoruz meçhul Emoji her şarkısını bilmem ama açar açar dinlerim ben cok severim ya Cem Karacayı teşekkürler bu arada Emoji
deanwin 564 YIL ÖNCE1YANITLA
JenTitus
Ne yapayım Emoji Sevdiğim sanatçıların hiçbiri yoktu Emoji
JenTitus 224 YIL ÖNCE1YANITLA
sinemgfb
Babadır baba!!..
Çocukluğumdan beri evimde eksik olmazdı kasetleri, plakları..
"Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni, doğarken ağladı insan bu son olsun bu son..."
Allah rahmet eylesin cem baba.. Özlüyoruz seni..

Ayrıca @JenTitus ne kadar sevdiğim değer verdiğim sanatçı ve grup varsa öğrenmiş ve tek tek başlıklarını açıyorsun dostum.. Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1YANITLA
JenTitus
Rica ederim D:d: D: D: D:D
JenTitus 224 YIL ÖNCE1YANITLA
LİKEMGMT
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE0YANITLA