KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Çatıdaki Çiçekler (Flowers İn The Attic)

Lucitiel Seviye 69

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Auwlano
Aman yarabbiiiiiii bunun filmi olamaz. Yok yani oha. Kitaplarını okurken ne ağlamıştım.. Hala inanmıyorum. Merve abla inanılmazsın.. Ya çok mutlu oldum şu an. Bu saatte bile izlerim bu filmi.
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Emre dün gece izledim.Yok böyle birşey. Yemin ediyorum sana psikolojim bozuldu acayip gerildim. O anneleri olacak cadıdan ayrı nefret, anneanneden ayrı nefret Emoji tavsiye ederim cidden izle.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Kitaplarının hepsi var bayılıyorum ben bu seriye dayanamıyorum izlerim bunu şimdi ben Emoji
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
2014 yapımı versiyonunu izledim emrecim bu arada. Yok böyle birşey. Sinemalara geldi mi emin değilim hatta.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Auwlano
Ölmeden önce oku o kitapları. Film belki 90dk, etkisyle 5 saat olsun. Kitapta kendince kurduğun o oda, kardeşlerin güzelliği veyakışıklılığı, ya anlatılmaz bi şey. Okumalısın.
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Zaten kitap okumayı filme tercih ederim de, sadece filmle bile böyle etkilendiysem okusam neler olur acaba diye düşündüm. Emoji Okuyacağım en kısa zamanda. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Az önce izledim. Öyle bir anne olabilir mi ya? Anneyi geçtim insan acımaz mı hiç? Psikolojim bozuldu izlerken. Kitabını okumadım ama okusam mı okumasam mı kararsızım.
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
Marla
Filmi fiyasko ama kitap serisi on numaradır. lise 1 de hatmetmiştim tüm seriyi. Christopher dollanganger ilk aşklarımdan. 2014 versiyonu olduğunu bilmiyordum izlemek lazım.
Marla 363 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Kitap serisini nasıl gözden kaçırmışım bilmiyorum. 1987 yapımı filmini de izledim 2014 yapımını da. Çok etkileyici gerçekten.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE0YANITLA