KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Castiel başmelek olsaydı

Celin Ekip

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
053131842
Bence Castiel başmelek olsaydı;
Cass biraz farklı yönden bakıyor olaylara ilk karanlıgı yenme konusunda acemıce davranıp etrafındakı ınsanları korumak yerıne zarar verebılırdı lucıferle karsılastıgında lucıfer cehennem tanrısı sayılır artık cok gucluydu ama sam onu kafese katmayı basrdıysa castıel neden yapmasın fılmdekı olalar kolaya kacardı avcılık ısı bıterdı nasıl olsa bas melek bı arakdasları varkı ısler olay olurdu bence basmelek degılde aynı kaldıgı gıbı kasla özunun gerı kalanını alsa yeter tanrı zaten elbet bırgun gelıcektı.
053131842 22 YIL ÖNCE2YANITLA
dudutella
Cass bebeğin teki bence baş melek olsa yanlışlıkla dean ve sam'i öldürürdü aptal melek djsjdjs
dudutella 152 YIL ÖNCE2YANITLA
Purple_
Lucifera kardeşim diye hitap eden, Michaela çekinmeden rahat rahat diklenen, biraz daha cool, insan olmayıp Naomi ve metatronun kuklası olmayan, kendini tanrı ilan etmek için arafı içine çekmesi gerekmeyen bir castiel görürdük karşımızda. Kısaca hayalim olan bir adet castiel kdksjsk
Purple_ 902 YIL ÖNCE1YANITLA
jivel
bi başmelek olmadığı kaldıydı
jivel 872 YIL ÖNCE1YANITLA
MythAngel
Bazı şeyler olduğu gibi kalmalı. Castiel'ın başmelek olmasına gerek yok.
MythAngel 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Ivy
Uriel öldü, Gabriel öldü, Raphael öldü, Michael kafeste... Melekler lider olarak Castiel'i benimsiyor. Zaten başmelek gibin birşey.
Ivy 152 YIL ÖNCE0YANITLA
ebrubozku
Cass baş meleklik için biraz saf bence Emoji
ebrubozku 52 YIL ÖNCE0YANITLA
Jarobyn
Dördüncü sezondayken geldiği ilk bölümler çok güçlüyüm en büyük varlıklardan biriyim havasındaydı bence daha da artardı ve olduğundan fazla abartılı olurdu gelişi (sevmememle alakası yok karakteri seviyorum ama ilk oynadığı bölümler hep böyleydi cidden dkskxjdj)
Jarobyn 782 YIL ÖNCE0YANITLA
sadistic
Bence süpersonik bisey olurdu snmsms
Cas demezdik de castiel,Castiello (ilk geldiginde dediği gibi) felan derdik.Bide zaten cas asi oldugu icin belki duzen bozulabilirdi.Yani karanligi yenemeyebilirlerdi bence.
sadistic 142 YIL ÖNCE0YANITLA
Ayı
Ya castiel anca heal bassin işi gucu yok adam hemşir sanirsin geldigi zaman bir sekli vardi simdi bildigin yavru kopek gibi bence yani olmasini istemem ama olsa olurmu olur bana bir zarari yok
Ayı 292 YIL ÖNCE0YANITLA
Castiel#
Dizide daha çok ön planda olabilirdi.
Castiel# 942 YIL ÖNCE0YANITLA
coldplay
Bence castiel gene kendini güce kaptırabilirdi daha önce tanrı olduğunu sanması gibi. Ama sam ve Dean e yardımcı olurdu.
coldplay 292 YIL ÖNCE0YANITLA