KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Capsettin Erdi ile Eğlence Alemi

ErdiDSC Seviye 88

SERBEST KÜRSÜ

5 yıl önce - 287B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
CAPSETTIN HABER SERVİSİ

Forumda DJ Sena Dehşeti

1 aylık upuzuun bir aradan sonra Capsettin yine çok sarsıcı bir haberle karşınızda!
Capsettin İfşa Servisi'nin gözüne takılan ve yarattığı etkilerle Capsettin Haber Servisi'ne konu olan korkunç bir şarkıyı sizlere sunmaya geldik.

Forumumuzda müzikle uğraşan kitlenin büyüklüğü ve kalitesi tartışmaya maal vermeyecek bir konu. Ancak geçtiğimiz günlerde "Bu Qlip FaCeBok'U sALLAYACAq!" sloganıyla yayınlanan klipte, forumumuzdan bir bayan üyemizin DJ Sena mahlasıyla ibret dolu bir şarkı yayınladığını üzüntüyle görmüş bulunmaktayız. DJ Sena'nın aslında forumumuzdan hangi kullanıcı olduğunu tabi kisize açıklamayacağız, o kendini biliyor nasılsa. Ancak, bu ibretlik şarkıyı dinlemeden önce düşünmeniz gerekebilir.

Dini bağlılığına güvenmeyenler izlemesin

Aslında İslam'ın güzelliklerini aktarmak ve kişilerin maneviyatlarını güçlendirmek amacıyla hazırlandığından emin olduğumuz bu şarkı pek çok bünyede ters etki yaratıyor. Ateistlere bile "Allah'a şükür ateistim" dedirtme potansiyeline sahip ironi ve acı dolu bu şarkıyı sizlere sunmaktan onur duyamıyoruz:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PhVHDR0ZFGQ[/video]

Klibi Capsettin'den önce izleyen forum sakinleri ve bazı ünlü şahsiyetlerin durumları kritik

Forumda infial yaratan olay klibi izleyenlerin durumları ağır. İşte bir kaç örnek;

- Fransa'ya kaçan Hannibal Lecter klibi izledikten sonra Urfa'ya geçti ve bir kebapçı dükkanı açarak çoluk çocuğa karıştı. Kızının adı Willdan.

- Superman'le kapışmaya hazırlanan Batman klibi izledikten sonra Umre ziyareti yapmak için Superman'den izin istedi.

- Klibi izledikten sonra aniden ezan okunması sebebiyle anlık bir paniğe kapılan sherlock, ezandan koşarak kaçmaya çalışırken tır çarpması sonucu hayatını kaybetti.

- Klibi izledikten sonra maneviyatı dolan Lucitiel'ın Musul'da ki IŞİD milisleriyle tek başına çatışmak üzere yayan olarak Irak'a yol aldığı gelen bilgiler arasında.

- Klibi izledikten sonra "bu kız nasıl bizim forumdan olabilir laan!" nidalarıyla dedesinden yadigar av tüfeğini sırtına geçirip tüm kullanıcıların IP'lerinden adreslerini ele geçiren HakanYN, DJ Sena olmasının muhtemel olduğunu düşündüğü forum üyelerini öldürmek üzere yola çıktı.
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE9YANITLA
sherlock
Duygulandım ne günlerdi..

Sırf Helva yüzünden bu yazıyı yazmıştım Emoji

- Klibi izledikten sonra aniden ezan okunması sebebiyle anlık bir paniğe kapılan sherlock, ezanı duyduktan sonra koşarak camiye gitmeye çalışırken tır çarpması sonucu hayatını kaybetti. Mekanı Cennet Olsun... Helvası Fıstıklı olsun..
sherlock 9910 AY ÖNCE0
Bobby
Foruma mizahı getiren konudur. Baktıkça duygulanıyor insan, ne günlerdi diye... Harbiden ne günlerdi be.
Bobby 761 YIL ÖNCE6YANITLA
ErdiDSC
CAPSETTIN İFŞA SERVİSİ

Parayı Buldu Forumu Unuttu!

Son günlerde ortalıkta gözükmeyen HakanYN'nin neden ortalıkta gözükmediği ortaya çıktı. Daha önce kardeş konumuz Dedikodu Kazanı'na oynadığı kliple haber olan HakanYN'nin klipten ödemesini henüz alabildiği ve bunun üzerine ortalıktan kaybolduğunu öğrendik. Peki bu klip neydi? Hemen hatırlayalım.

Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda'nın yıldızı oldu

Çok değerli HakanYN'nin Yalın'ın "Keyfi Yolunda Aşkı Sonunda" isimli şarkısının klibinde oynadığı daha önce forum halkının malumu olmuştu. Ancak o haberden sonra gelenler veya haberden haberdar olmayanlar için HakanYN'yi bir kez daha ifşa etmekten onur duyarız!

HakanYN yaklaşık 1 yıl önceki İstanbul buluşmasında forumun çok kaliteli ve bir o kadarda seksi üyesi ErdiDSC'ye orjinal Beat kulaklık sözü vermişti. Ancak bu sözünde durmadı. Şimdi ise o kulaklığı bu kıza aldığını görüyoruz!


Ve HakanYN o nur yüzünü sonunda gösteriyor! Ne kadarda bilgili değil mi, dinazorların nasıl yok olduğunu düşünüyor. Bide gözlük takmış tanınmamak için. Capsettin'den kaçmaz!


Bak bak kızı gördü.


Tamam aşıksınızda


Söylenecek söz bulamıyoruz.


Sen kızı dikizle dikizle...


Daha ne diyelim öh yani öh hatta ÜÖH


Hannibal Lecter'dan isyan

Olayın şokunu üzerinden atlatabilen ilk isim olan Hannibal Lecter sinir krizleri geçirirken şu açıklamaları yaptı:
"Sen benim en büyük hayranıma, dünyanın sayılı Fannibal'larından biri olan Erdi'ye kulaklık alacam diyon ama gidip onları kızlara alıyon. Öldürmek Tanrı'nında hoşuna gidiyor olmalı ki bunu hep yapıyor, ve bizde onun görünümünde yaratılmadık mı? Tanrı sana yukarıdan bakıyorken, sen neden aşağıdan ona bakmayasın? Bir keresinde bir nüfus memuru beni test etmeye çalışmıştı, bende onun akciğerini biraz fasulye ve güzel bir Chianti şarabı eşliğinde yemiştim. Başlamadan sizi uyarayım; bu yemek masasındaki hiç bir şey vejetaryen değildir. Bon appétit."
Açıklamalarında bi yerden sonra hafıza kaybı yaşayan ve replik karmaşası içine giren Doktor Lecter kendine gelir gelmez alet edevatını topladı ve HakanYN'yi bulmak üzere yola çıktı. Kendisini durdurmak isteyen muhabirimizin kulağını tek ısırışta koparıp afiyetle yiyen Doktor Lecter'ın HakanYN'ye yaklaştığı tahmin ediliyor.Parasını yeni aldı

Parasını anca alabilen HakanYN'nin klipteki kızla Maldivlere açtığı zannediliyor. Bu yüzden son günlerde foruma girmediği anlaşılan HakanYN'nin dönüp dönmeyeceği meçhul.
[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xEb87JQ9CKQ[/video]

Sorumlular banlanamıyordu değil mi? Ban yemem ben değil mi bu haberden sonra? Başkanım ıhım orda mısın?
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE17YANITLA
^Lucifer^
Ben bu konuyu nerden buldum buraya nerden geldim hiç bilmiyorum ama diğer forum sakinlerinden görenler eski günleri yad etsin görmeyenler de bu konudan nasiplensin diye atıyorum bu yorumu.. umarım birileri son yorumları dolaşıyordur Emoji
^Lucifer^ 391 YIL ÖNCE0
deanwin
"beklediim de geelmediiin kavuuşmak hayaal ooldu"
deanwin 562 YIL ÖNCE1YANITLA
mishunter
'67. sayfanın hatIrına yine iyi işler çıkarmışsın.neyse resmiyeti bırakalım;ne yapmışın yine değişik
mishunter 262 YIL ÖNCE1YANITLA
Juu
Yine gülerken yorulduk Erdi, ellerine emeğine sağlık. Emoji
Juu 783 YIL ÖNCE1YANITLA
FeeLucky
Huff okurken gülmekten yoruldum yine harika bi yazı olmuş teşekkürler Erdi Emoji
FeeLucky 713 YIL ÖNCE1YANITLA
TheKing
qWE:QWEQWEQWEQWEWQ olum bu herifi seviyorum ya yılbaşında okudum ama pcden yeniden okudum bidaha güldüm qWE:QWEQWEQWE ouf ben manyakmıym grizkalı susarmsn
TheKing 893 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Çok güldüm Erdicim, kaliteyse kalite, orjinalse orjinal, özellikle Gizem'in işin içinde olmasına çok güldüm cidden tek kişilik eylem yaptığı gözümün önüne geldikçe hala gülüyorum Emoji ) .Amerikayı kim keşfetti bilemem ama Erdi kardeşim büyük bir keşif ve kazanç bu foruma. Emeklerine sağlık canım.
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
J2castiel
Ve efsane yılbaşında geri döner. Erdi abim yazın harika olmuş her zaman ki gibi. Senin sayende capsettin vazgeçilmez. Bu arada yetkililere seslenmek istiyorum bende ban yemedim sitede beni de bir banlayın bende tadayım şu banı. Tabi ki şakada belirteyim ne olur ne olmaz Emoji Erdi abi yazın gerçekten çok iyi orası daha iyi dediğim herhangi bir yer yok bütün bölümler çok iyi olmuş ellerine sağlık.
J2castiel 293 YIL ÖNCE2YANITLA
Pie!
Gene şahane olmuş! Ellerine sağlık Erdi foruma girer girmez atladım hemen Capsettine, Gizem'in tek kişilik protestosu ve aranan manyak üye filan epey sağlamdı. Capsettine tekrar yazanı bekleriz :d
Pie! 913 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
SPNTURKEY YENİ YILA GİRİYOR

Kiminiz özledi, kiminiz 'kurtulduk' dedi... Evet, kısmen kurtulmuştunuzda ancak kimin neye girdiği belli olmayan bir ortamda 2014'e girerken "2015'e girelim, bi sene büyük olsun seneyede gireriz" diyen Capsettin 2015'e utanmadan bir daha giriyor!

Özlediniz mi, şükürler mi ettiniz bilemeyiz ancak Capsettin yeni yıl için geri döndü! Yer yerinden oynayacak!

HakanYN: "Yılbaşında babalarımızın günlüklerini okuyamıyoruz."

Yılbaşı heyecanıyla yanıp tutuşan Supernatural Turkey'de yüce kurucu HakanYN 'Yılbaşı ve Supernatural Turkey' adlı konuşmasında oldukça çarpıcı cümleler kurdu. Babalarımızın günlüklerini okuyamıyoruz diyen HakanYN, Amerika'yı Supernatural Turkey'nin keşfettiğini iddia etti. İşte o konuşmadan satır başları:
"Değerli üyeler, saygıdeğer basın mensupları, bugün burada yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşarken diğer bir yandan babalarımızın, dedelerimizin, atalarımızın bizlere emanet ettiği günlükleri okuyamıyor olmanın hüznü içerisindeyiz. Bugün bir Dean Winchester merhum babası John Winchester'ın günlüğünü okuyabiliyor mu? Biz okuyabiliyor muyuz? Çeşitli semboller, şeytan dili melek dili falan derken bunları çeviricez diye anamız ağlıyor. Neden peki? Neden yani Allah için söyleyin... Şöyle herkes Enochian bilse, efenim sembollerden carttan curttan haberdar olsa fena mı olur?" diyen HakanYN konuşmasını şöyle sürdürdü, "Kimmiş efendim? Kristof Kolomb. Ya bırak allasen... bakın Piri Reis'in haritasına, o adalar var ya hani, o adalardan çizgi çek abi, çıktı mı sana 5. 2010'un kaçına giriyoruz biz? 5'ine giriyoruz. E kardeşim o zaman Amerika'yı Supernatural Turkey keşfetmiştir Allah Allah!"


Açıklamalarının ardından "yeni yılınızı kutlarım" diyerek salondan ayrılan HakanYN, Papa'yı ağırlamak üzere profiline çekildi.

Son Aylarda 'Manyak Üye' Sıkıntısı Çeken SPNTurkey'de Yeni Yıl İçin Manyak Üye Aranıyor

Kurulduğu günden bu yana ErdiDSC olsun, TheKing olsun manyak üye kotasını doldurup aşan Supernatural Turkey son zamanlarda manyak üye sıkıntısı çekiyor. Çeşitli dizi, film, kitap, karakter veya olgulara takıntılı, espritüel olduğunu düşünen, manyaklıkta sınır tanımayan ve ban yemeye aç olan yeni yüzler aradıklarını belirten Bobby, “Mevcudumuz talebi karşılayamıyor. Acilen yeni manyakların katılması şart oldu. Bu yüzden manyak şahısları forumumuza çekmek için 'Hedef 1 Milyon Manyak' projesini başlatıyoruz.” sözleriyle forumda yeni yıl heyecanını arttırdı.

“Yanlış başvurular zaman kaybettiriyor”

Manyak üye ihtiyacının aşırı artması üzerine başvuruların hepsini değerlendirmek durumunda kaldıklarını söyleyen Bobby, hatalı ve eksik başvuruların kendilerine ciddi zaman kaybettirdiğini söyledi. Bobby, “Powerpuff Girls, Winx Club seven vatandaşlar bizi foruma alın diye yalvarıyor. Tamam siz manyaksınız ancak forumda Winx Club'ın hangi manyaklığını anlatacaksın? Winx tutuşurlar el ele bulutlar üzerinde bitti... Yürümez yani anlatabiliyor muyum, bize daha psikopat şeyler lazım.” derken, yaşadıkları sıkıntıları da şu sözlerle aktardı:

“Öyle efendim ben çok güzel espri yaparım, kendimi arabanın önüne atmışlığım vardır falan bunlar bizim aradığımız şeyler değil. Şimdi bir süper kahramana hayran olmak şart. Sürekli caps lock açık yazıyorsa mükemmel olur. Şimdi bakın en son TheKing var, herkes çok memnun kendisinden. Neden? Adamın temiz 2 cinayeti var. Spoiler cinayetinde ErdiDSC'yi öldürdü bir, ikincisini hatırlamıyorum ama öldürdü yani neticede CV işi bu. Öyle ben balkondayken aşağıdan geçenlere tükürdüm, çok yaratıcı küfürlerim vardır benide foruma alın falan yok öyle bir şey."

“Forum da çığırından çıktı"

Forumdaki manyak üye ihtiyacının baş göstermesinin ardından forumda bulunan üyelerin manyak olmaya çalıştığını belirten Bobby, son zamanlarda üyelerin de giderek enteresan bir hal almaya başladığını ifade etti. Bobby, ismini vermek istemediği bir üyenin sabıka dosyasını paylaşırken, “Herkes manyak olununca popi olunuyormuş kardeş diyerek manyaklaşmaya başladı. Öyle bişey yok diyoruz ama nafile. Buyrun bu üye köşede çıkan müstehcen reklamlara asılmış, bunu enstantanelerde paylaşmış, sonra forum yönetimine topluca küfür etmiş, içindekileri söyleye yaşasın Marvel felan demiş ne olmuş banı yemiş. Ya bize nitelikli manyak lazım nitelikli.” sözleriyle büyük bir sıkıntı yaşadıklarını vurguladı.

İşe alım kriterleri neler?

Yaşanan manyak sıkıntısını çözmek adına çeşitli yollar deneneceğini açıklayan Bobby, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için de işe alım kriterlerini açıkladı. İşte o kriterler:

-En az 1 diziye takıntılı olacak.
-En az 1 kurgusal karaktere hayran olacak.
-Komik olduğunu sanacak, ama komik olmayacak.
-Psikopatlık değerleri %60'ın üstünde...
-Boş konuşmaktan çekinmeyen...
-Utanma arlanma gibi zaafları olmayan...
-Genç, dinamik, suça meyilli...

Bugüne Dek Banlanmayan Gizemeyra Yeni Yılda Banlanmak İstiyor

Son zamanlarda forumda banların artmasına rağmen 1 saatlik ban bile alamayan Gizemeyra sonunda isyan etti. HakanYN'nin evinin önünde tek kişilik protesto eylemi yapan Gizemeyra, ''Buradan Supernatural Turkey yönetim kadrolarına sesleniyorum. Benim banlanmamamın arkasındaki kişi veya kurumlar kim? Neden ben de her Supernatural Turkey üyesi gibi banlanmıyorum. Tamam yönetimdeyiz ama ban yemek hakkımız değil mi lan. Banlayın beni. Banlayacaksınız!!!'' şeklinde ifadeler içeren basın açıklamasını kamuoyu ile paylaştı.

Bu sabah HakanYN'nin evinin önüne gelen Gizemeyra, öncelikle siyasi görüşü gibi bilgileri içen broşürleri yoldan geçen forum üyelerine dağıttı. ''İyi okuyun.. Herkes iyi okusun.. Benim ne olduğumu herkes iyi okusun. Forumda siyaset felan yasaktı ya hani'' diyerek elindeki kağıtları dağıtan Gizemeyra, kimsenin kendisini adam yerine koymadığından yakındı.

''Psikolojim bozuldu''

Yıllardır forumda bulunan ancak 1 kere bile banlanmamanın sıkıntısını yaşadığını söyleyen Gizemeyra, ''Yahu, insan 'Bu kız ne işler karıştırıyor' diye bir merak eder. Bu nasıl bir forum anlayışıdır. Benim yasadışı işler karıştırmadığımın millete küfür etmediğimin hesabını kim verebilir? Yöneticiyiz diye sütten çıkmış ak kaşık değiliz ya'' dedi ve daha sonra sözlerine şöyle devam etti:

''Kaç defa bizim Bobby'e, Rihastle'a, Melkor'a sordum, 'Abi' dedim.. 'Beni banlayan hakkımda kötü konuşan var mı?' dedim.. Ama yok yok yok.. Koca Supernatural Turkey'de bir kişi bile çıkıp beni banlamamış. Psikolojim bozuldu. Ya gidip ErdiDSC'nin tavsiyesiyle koskoca yamyam doktor Hannibal Lecter'ı Floransa'da ziyaret ettim derdime bir çare diye. Sonra kafama bir şey indi, gözlerim karardı, geri bi uyandım düzeldin sen dedi yolladı beni ama düzelmedim ki. Lan! Oha! Olum kolum yok lan? Lan kolum nerde?!" diyerek bi süre kesilmiş kolunun şaşkınlığını yaşayan Gizemeyra kolun Hannibal Lecter tarafından tedavi ücreti olarak alındığını farkedince konuşmasına kaldığı yerden devam etti, "Geçen gittim yönetimin kapısında 6 saat bekledim, gelene gidene dik baktım, el hareketi çektim. Biriside 'sen ne ayaksın lan yönetici oldun bir yerlerin kalkmış' diyerek sıkıştırmadı. Bu kadar mı zararsız görünüyorum ya dışarıdan? Gerçekten bu mu yani?''

''Belki de birilerinin adamıyım?''

Bir süre etrafta kendisini dinleyen üyelere, ''Ya gerçekten soruyorum, sizce nasıl bir insana benziyorum?'' şeklinde sorular yönelten Gizemeyra, tatmin edici cevaplar alamaması üzerine konuşmasına kaldığı yerden devam etti. Dışarıdan uysal biri gibi duruyor olabileceğini ancak belki de birilerinin adamı olduğunu iddia eden Gizemeyra, ''Kimse birilerinin adamı olmadığımı iddia edemez. Neden? Çünkü araştırmadınız, gerek görmediniz, banlamadınız. Ama ya ben de birilerinin adamıysam? Ya bu forumda gizli bilgileri toplamak üzere bulunuyorsam?'' derken, tüm bunların araştırılmasını isteyerek, kendisinin daha fazla elini kolunu sallaya sallaya forum içinde gezmemesi gerektiğini söyledi.

''Beni takip edin''

İnsanların sürekli olarak "Banlanmayacak ne yapmış olabilir acaba" der gibi yüzüne bakmalarından da şikayetçi olan Gizemeyra, banlanmak adına kendi başına yürüttüğü çalışmaların bürokratik engellere takıldığına değindi. Son olarak, bu akşam Doctor Who izleyeceğini sözlerine ekleyen Gizemeyra, ''Buyrun, Doctor Who'yu izleyeceğim sitenin linki burada. Acaba ne işim var benim bu sitede? Neden Doctor Who'yu zilyonunca defa izliyorum? Maksadım ne ve ne işler çeviriyorum? Yılbaşını Doctor Who'yla geçirmemdeki amacım ne? Kimse bu konuların üzerinde durmadı mesela. Önsezi sıfır ki adamlarda, kalkmışım bir Batman performansı bekliyorum. Bana göre bunlar ban sebebi. Umarım yeni yılda banlanacağıma inanıyorum'' derken, ne işler karıştırdığının ortaya çıkarılması için takip edilmesi gerektiğini söyleyerek HakanYN'in evinin önünden ayrıldı.

-------------------

Forumda yeni yılla ilgili haberlerin tadına baktıktan sonra, Capsettin olarak tüm forum üyelerine güzel bir yıl diliyoruz. Mutlu yıllar!
Dipnot: Lütfen birilerinin sandıklarında çıkan çeşitli uydurmasyon haberlere itibar etmeyiniz, teşekkürler.
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE18YANITLA
J2M_SPN
nereden buldun?
J2M_SPN 193 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
Duyqulandım
yalnız artık dergimizdeki comedy kısmında Capsettinvari olaylar yazıyorum, buralar bir süre daha boş yani. Siz en iyisimi şuraya doluşun: Banlı Adamın Sandığı
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE7YANITLA
sherlock
SHERLOCK tan Şok Gelişme geliyorrrr......!!!

Evet Sherlock ta aday şok şok ...Flash gelişme Flash tv de.... ?

Aldığımız son bilgilere göre Sherlock ta Seçimlerde hile hırsızlık kapkaç olmaması için SANDIK BAŞKANILIĞI için aday olmuştur ....

Bilgilerinize duyrulur...

Saygılar..Sherlock Adaylığı.. Emoji Emoji

Erdim canım balım gardaşımmmm kalbimdesin Emoji Emoji
sherlock 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Chazy
Capsettin varsa Hannibal ve Batman de kesinlikle var demektir. Şikayetimde yok bayılıyorum açıkçası yine çok iyiydi çok çok iyiydi ellerine sağlık Emoji

İki kişinin arasında kalmak zor gerçekten Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE3YANITLA
ErdiDSC
CAPSETTIN HABER SERVİSİ

Diktatörlük Yönetiminde 3. Yılına Giren SpnTr'de Halk İlk Defa Seçim Heyecanı Yaşayacak Olmanın Sevinci İçerisinde

Bugün acısıyla tatlısıyla görüp geçirdiği 3. yılını kutlayan Supernatural Türkiye'de forum üyeleri ilk defa seçim heyecanı yaşıyor. 3 yıldır HakanYN diktatörlüğünde yönetilen Supernatural Türkiye'de üyelerin büyük baskısı sonucu ilk defa seçim yapılacak. HakanYN ve ErdiDSC'in 'başkan' koltuğuna oturmak için mücadele edeceği seçimde bir demokrasi bayramı yaşanacağı şimdiden anlaşıldı.

HakanYN: "Bu görevi bana layık gördüğüm için kendime çok teşekkür ediyorum."

Gerçekleşecek seçimler için adaylığı resmen açıklanan HakanYN, üyelere ilk seslenişini gerçekleştirdi. Kendisine site adminliği teklifini ileten kendisini kutlayarak sözlerine başlayan HakanYN, bu görevi kendisine layık gördüğü için kendisine teşekkür ettiğinin özellikle altını çizdi. Süreç içerisinde kendi kafasında son 2 aday kalana kadar elemeler yaptığını kamuoyuyla paylaşan HakanYN, "En sona kalan birbirinden değerli son iki adayın her ikisi de kendim olunca inanın çok zor bir seçim yaptım ve şu an karşınızdayım" diyerek verdiği kararın meşakkatli ama site için gerekli olduğunu vurguladı.

Yönetimle beraber doğru adayı belirlemek için büyük uğraşlar verdiklerini de ekleyen HakanYN sözlerine şöyle devam etti, "Ya geçenlerde yine kodlama yaparken kendimden bana 'Ben mi aday olsam?' şeklinde bir teklif gelince, kendi başıma düşünmek için biraz süre istedim. Bu süre boyunca, uzun uzun istişareler yürüttüm, çoğu zaman öğrenci evimde olsun, Admin Paneli’nde olsun kendi kendime ikili diyalog süreçleri başlattım. Bu aşama elbette çevremdekileri bir miktar korkuttu. Hatta, ev arkadaşlarım o dönem sık sık 'bi doktora mı görünsen Hakan kafayı yedin a**' şeklinde tekliflerle geliyordu... Ama işte büyük kararlar kolay verilmiyor. Mutlaka insanın, en güvendiği kişilere danışması lazım. Ben de öyle yaparak, kendimle görüşmemin ardından 'tamam' dedim, ben bence bu göreve hazırım. Eğer ben de uygun görürsem açıklayalım kararı dedim. Ben de uygun gördüm, sağolayım”

HakanYN: "Bu siteyi dünki çocukların eline bırakmayız."

Aday belirleme süreci sırasında bir site admininde mutlaka olması gereken özelliklerin de masaya yatırıldığının altını çizen HakanYN, “Bakınız bu siteyi ben kurdum, 3 yıl ben yönettim. Bi sorun çıktı mı? Hayır. Bakınız, tecrübe bende, asalet bende, karizma bende daha ne olsun? Bir daha kıvırcık site admini nah görürsünüz yani. Bu siteyi dün ki çocukların eline bırakmaya niyetli değilim.” sözleriyle iddialı olduğunu vurguladı.

Son ikiye sadece kendisinin ve kendisinin kaldığı yarışta daha önce belirttiği üzere ters köşe yaparak kendisini seçtiğini kaydeden HakanYN, “Kim bu görevi daha iyi yapabilir dedim. HakanYN mi yoksa Hakan Yaman mı? Hiç kolay bir seçim olmadı. Ama sonunda gelinen noktada bu görevi en iyi benim yapabileceğime karar verdim. Teveccüh göstermişim, kendilerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum” diyerek, bundan sonra kendisine layık olmak için çalışacağını belirtti.

ErdiDSC: "Batman gibi uçup, Hannibal gibi sokacağım."

Adminliğin ikinci adayı ErdiDSC geçtiğimiz günlerde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Adaylık sürecini aktardıktan sonra vaatlerini de sıralayan ErdiDSC seçimi kazanacağından emin.
"Şimdi seçim olacağını duyunca sevindim tabi, 2 senedir buradayım ne duydum ne gördüm seçimi biliyon mu? Ben kendine çok güvenen bir insanımdır. Bakınız, 9 senelik eğitim hayatının 8 senesinde sınıf başkanlığı yapmış birinin karşısına çıkıpta 'ben senden daha tecrübeliyim' diyemezsin. Bir gün oturuyordum, Batman Begins'i açmışım... Yine aynı heyecanları yaşıyorum tabi, lan bi baktım bizim Bruce ile Alfred düşüyor aşağı asansörle... Onlar aşağı düşerken benimde aklıma jeton düştü. Dedim ki yav ben niye aday olmuyorum? Aman Tanrı'm dedim sonra, çok haklıyım dedim, açıkladım adaylığımı. Bakınız, benim yönetimimde SpnTr özgürlüğün simgesi olacak. Ya sövün birbirinize ana bacı banlarsam namerd olayım. Anahtar kelime: özgürlük. İnşallah Batman gibi uçup Hannibal gibi sokucaz. Sokmak derken, bıçak sokucaz yani yanlış anlamayın."

Seçmenler kaygılı

Adayların iddialı açıklamaları ardı ardına gelirken seçmenler bu gergin ortamdan dolayı kaygılı. İşte bazı üyelerimizle yaptığımız küçük kanvırseyşınlar;

Reverie: Ya 1 kadın 1 erkek aday çıksa olmuyor mu? Ay Erdi olmaısn ya, forumda kan akıtır o... İğrenç gelemem ben böyle şeylere siz bilmiyorsunuz. Vercez oyumuzu artık birine. O piti piti yaparım ne biliyim. Neyse ben Ölü Gelin izlicem yiaa!
J2castiel: Dini bütün aday lazım. Dini varlıklarını açıklasınlar. Hangisi 5 vakit namazında, niyazında bilelim. Bir de çok gerginler, hararet yapıyorlar, yapmasınlar.
Nazmi: Demba Ba Beşiktaş'a geldi ve hala sakatlanmadı, bir de SpnTr'de seçim oluyor he? Bu kadar iyi şey üst üste olamaz. Bence biz hayaldeyiz, vermiyorum ulan oy!
Freedom: Biz Hakan beyin destekçileriyiz tabi ki. Çok seviyoruz, ErdiDSC'in evine bazı şeyler musallat ettiricez. Seçim sabahını görecek mi bakalım.

SON DAKİKALAR

*LYS sonuçlarının açıklanmasının ardından sevgilisiyle ayrı şehirlere yerleşen Kayahan'ın kız arkadaşına "Ya aşkım sen oralarda bıyık falan mı bıraksan he, güvenli olur?" demesi üzerine genç aşıklar çok sert bir kavganın içine girdi.

*Eski sevgilisine kandil mesajı atıp altında Ekmeleddin İhsanoğlu yazan Bobby yine aradığını bulamadı.

*Dedeleri plajlarda slip mayo giyen bir grup forum üyesi slip mayo giyen yaşlı vatandaşlar için toplama kampları kurulması talebiyle başbakanlığa dilekçe yazdı.

*"ßuGüN SeNDe ßiR Ya$Lı SeWiNDiR ;=D" isimli konu altında toparlanan bir grup forum üyesi yaptıkları huzurevi ziyaretinin ardından, mümkünse kafa bu kadar gitmeden önce ölmeyi umuyorlar.
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE24YANITLA
deanwin
emeğine sağlık Erdi Emoji tadı damağımızda kaldı beh
deanwin 563 YIL ÖNCE2YANITLA
Melkor
Eline sağlık
Melkor 993 YIL ÖNCE2YANITLA
ErdiDSC
Ay cıst holidey
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle