KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Büyülü Eşyalar

Lucitiel Seviye 69

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 4B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Annesine bağlanacağını mı düşünüyorsun ? Bağlanır gibi gözüküp yine de bildiğini okur gibi geliyor bana ama burası Spn, herşey olabilir dediğin gibi.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Crowley hakkındaki teorin mantıklı. Garip bir şekilde birbirlerine bağlılar, özellikle Dean ile. Annesini harcama ihtimali yüksek, zaten Rowenaya birşey olursa sebebi Crowley olur bencede.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
Amphitrit
Bence Rowena çok farklı bir hava katıyor ama avlanması kesinlikle gerek asdjkhsa Dean ve Sam yapamaz bence Crowley annesine bağlanıcak gibi Emoji
Amphitrit 182 YIL ÖNCE2YANITLA
Selandra
Öncelikle Crowley'nin annesi ama gram sevmiyo. onu kullanarak Winchesterlara ulaşmaya çalışacaktır. Gerçekten hırslı biri bu belli zaten Emoji Ama bizimkiler durduracaklardır onu diye düşünüyorum. Ama ekşın olsun diye durdurmayabilirlerde Emoji Falan filan ama Rowena onlara ulaşırsa vay hallerine Emoji
Selandra 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Rowena çok akıllı bir kadın. Ama Crowley de annesinin tuzağına düşmez bencede. Bizim oğlanlar Rowenayı yer her türlü. Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
ben açıkcası bu kadını niye diziye dahil etmişler anlamıyorum castiel dean sam crowley ne güzeldi bu gelince biraz saçmaladılar
Severus 532 YIL ÖNCE1YANITLA
TheanRty
Tahminimce oda diğerleri gibi kendi hırsının kurbanı olucak gibime geliyo.Çünkü kendisi için herşeyi yapacak birisine benziyo ve oğluna ihanet edecekmiş gibi gözüküyo.
TheanRty 492 YIL ÖNCE1YANITLA
MikailC
Büyülü eşyalara Kaderin Mızrağı'nı da ekleyebiliriz Emoji
MikailC 412 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Nefret ediyorum bu Rowena'dan ama zeki kadın napıcaksın Emoji Dean öldürür bence, yoksa başa bela olacak.Ama Crowley annesini öldürmesine izin verir mi ? orasını bilemicem,eğer onu kandırdığını öğrenirsen belki
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Ben de garip bir şekilde ilk gördüğüm günden bu yana hoşlandım Rowenadan. Kötü olmasının dışında hırsını ve aklını çok iyi kullandığını düşünüyorum. Dean öldürebilir ama elinden kaçıracaktır büyük ihtimal.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
jj.rk
Crowley kandırıldığını anladı ve gönderdi. Şimdi intikam almak için sığınaktaki eşyalara ulaşmaya çalışacak gibi. Kendisinden başkasını düşünmez bu kadın.
jj.rk 382 YIL ÖNCE1YANITLA
jj.rk
Sığınağa ulaşmak isteyeceği kesin. Hatta harflerin adamlarının son temsilcilerini öldürüp tekrar cadiligi yükseltip kendisi de başa geçmek isteyebilir. Zaten hırsı için oğlunu bile terketmiş birisi. O yüzden ben herşeyi beklerim bu kadindan.
Ama Crowley bu işin neresinde olur bilmiyorum, annesine karşı Winchesterlari bile koruyabilir.
jj.rk 382 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Bana sorarsanız, Lanetlenmişlerin kitabı çok ciddi bir büyülü eşya. Ve Charlie onu ne şekilde nereden bulacak hiçbir fikrim yok ama tam bir başyapıt ona eminim. Etle, kanla ve deri parçaları kullanılmış düşünün.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA
PsycoGirl
Bence kesinlikle Crowley'i öldürtmek isteyeceğine Sam'den o eşyaları ya da cadılarla ilgili büyüleri isteyebilirdi daha karlı olurdu yani..
PsycoGirl 472 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Bir büyülü eşya ile daha karşılaştık; Magnus'un büyülü kutusu hatta ölüm kutusu da diyebiliriz. Düşünsenize, kan ile açılan bir kutu. İçerisinde ise Lanetlenmişlerin Kitabını çözecek dekoder niteliğinde bir kitap mevcut.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA