KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Bugün başkanlık koltuğuna siz oturun

HolyDemon Seviye 90

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Selandra
Bakanların pahalı arabalarını satar paralarla evsizlere ve kimsesizlere bağışlardım. Ben apartman dairemden memnunum zaten Emoji
Özellikle yalnız yaşayan yaşlılara yardım ederdim.
Selandra 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Yusuf
Öncellikle başkan olsam bu makama oturmam bana göre değil Emoji
Eğitim Sistemi değişmeli hemen
Vergi Düşmeli,Zam yapılmalı
Evsizlere ev, İşşizlere acilen iş
Yusuf 992 YIL ÖNCE1YANITLA
Moliarty
Aslında varsayım yapmayı hiç sevmem, daha önce de düşünmedim,şimdi fırsatı varken düşüneyim.
Eğer başbakan olsaydım; nasıl bir yükün altına girdigime dikkat ederdim,benim harcim bir iş değilse hiç kimseyi zora sokmaz kalkardım koltuktan. Egom ya da hırslarım yüzünden milyonları rezil etmezdim.
Dostluk mesajı vermezdim ya da düşmana korku saçmazdim.
Çünkü dostluk mesajı vermem dostumun olmadigi, tehdit mesajı vermem de korkularimin oldugu anlamına gelirdi. Hararetli konuşmalar da yapmazdim mesela o zaman tv deki pazarlamacilardan farkim kalmazdı.
Milli eğitim bakanlığını sil baştan kurardım sağlık bakanlığını da öyle.
Tecavüz çocuk istismarcısı gibi suçluların idam cezası alması için çabalardim.
Herkesi dinlerdim son olarak bana muhalif de olsa dost da olsa dinlerdim,cunku her fikir kiymetlidir.
Moliarty 972 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
önce başkanlık sistemini kaldırırdım. sonra diğer sistemleri kaldırırdım. hukuk hariç. onun dışında kim napıyosa yapsın. banaa ne.
Visur 762 YIL ÖNCE1YANITLA
jj.rk
Halktan bir insan gibi yasardim ve tüm devlet adamlarının da böyle yaşamasını şart koyardım. Halkın yaşayışını düşüncesini bilmeyen kisilerden hayır gelmez.
jj.rk 382 YIL ÖNCE0YANITLA
Setha
Önce şu bana verilen gereksiz, şaşaalı evi bağışlardım, daha sonra da kişi sayımını yaptırır kişiye göre maaşında zam yaptırırdım
Setha 172 YIL ÖNCE0YANITLA
HiphopLfe
torpil düzeni üzerine ülke kuran insanları araştırmak için bir heyet kurardım, sonra hepsi kodese. çocuk parası denen şeyi herkese değil sadece durumu cidden kötü olan bireylere verdirmeyi sağlardım. emeklilik yaşını erkene çekerdim bu sayede işsizlik oranı bir nebze azalırdı. kadın sığınma evlerinin sayısı artırılırdı. çocuk suçlular için ıslah evleri daha akla yatkın olurdu kütüphaneler, iş deneyimi, bir insanın hapisteyken bile özgür olması yapılabilir bişey.
HiphopLfe 292 YIL ÖNCE0YANITLA