KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Broken Angel - Bölüm 2

pandixorn Seviye 15

HİKAYELER

2 yıl önce - 647 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Brave
wow wow woow Emoji cass demek ha Emoji
1-Hikaye guzel gidiyor fakat keske yazdigin bolumlerdeki olay sayisini biraz uzatabilsen.Betimlemeleri biraz artirsan mesela.
2-Meleklerin cocugu olabilecegi kismi garip. Yok diye biliyordum. Belki de unuttum sadece.
3-Harmony'i Cass'e gore cok daha kucuk hayal etmistim aklimda max 21 22 yasinda bi kiz vardi. Kabul melekler icin yasa gerek yok ama yaninda garip oldu Emoji
4-Ee o da yazarimizin hayal gucune kalmis Emoji bence hisseder
5-Ozele gel Emoji
Brave 882 YIL ÖNCE1YANITLA
pandixorn
aslına bakarsan zaten ben Harmony'i 22 yaşında falan hayal ettim hatta aklımda oyuncu olarak Lily Collins belirdi zaten Castiel'ın yanına yakısıyor Emoji yorumun için teşekkür ederim önerilerin için sabırsızlanıyorum Emoji Bu arada melekler'in çocukları olmuyor diye biliyorum bende sadece hayal gücümle ortaya koyduğum bir şey Emoji bu aralar wattpad'de yazmaya devam ediyorum ama Broken Angel'a devam eder miyim bilmiyorum.
pandixorn 152 YIL ÖNCE1