KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Breaking Benjamin

Nobody Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel
Dinlenesi gruplardan biri daha...''Breath'' parçasını beğenirim en çok. Spider Man film müziklerini de layıkıyla yapıyorlar. Paylaşım için teşekkürler Kasım Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
Pie!
Sevdiğim gruplardan Emoji Dinlenmeli
Pie! 913 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Yeni albümleri ''Dark Before Dawn'' 6 yıllık aranın ardından haziranda çıkışını yapıcak, grubun vokalisti olan Benjamin Burnley hariç tüm üyeleri değişmiş olsada pek bi' umutluyum. keza albüm öncesi yayınladıkları iki singleda fevkalade idi, beklemedeyiz.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Diary Of Jane şarkısı çok iyi ya
Jnsenfact 632 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Yeni albümlerini anında indirip dinledim her zaman ki gibi pek bi şahane olmuş , klasik Breaking Benjamin tarzı devam ediyor arkadaşlar zaten dünyada American rock'ını ciddi anlamda kaliteli yapan tek grup. İyiki yeniden birleşmişler Emoji yeni albümden favori şarkımıda atayım dursun bu köşede.


Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA