KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Bon Jovi

Freedom Seviye 48

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Zatarra
En sevdiğim ilk üç grup arasında.Bir ara bayağı bir Bon Jovi hastasıydım hatta.Gerçi hala da öyle.Özellikle santa fe,blaze of glory ve wanted dead or alive gibi şarkılarının sözleri harikuladedir.Böyle styx,kansas,bon jovi,boston gibi hiç unutulmayan efsanevi gruplar varken ve şarkılarıda gerçekten şarkıyken nasıl gidip te ruhu olmayan,kısa bir süre sonra unutulucak olan justin biber,one direction gibilerini dinlerler anlamıyorum.Gerçi bu insanın kendisiyle alakalı insan kaliteliyse kaliteli müzik dinler bu kadar basit.Bir de şöyle bi mesele var zevkler ve renkler tartışılmaz işte bu gerçekten çok uyuz bir laf.Tek bir gerçek vardır o kadar.Yıllardır bu kültler ayakta hala unutulmadı.Nice gruplar vardı şimdi esamesi bile okunmayan şimdikiler de öyle olucak.
Zatarra 614 YIL ÖNCE3YANITLA
Freedom
Ne demek, efsaneler unutulmamalı sonuçta Emoji
Freedom 484 YIL ÖNCE1YANITLA
Zatarra
Bugün Jon bon Jovi'nin 52. yaş günü.Doğum günün kutlu olsun büyük üstat!!
Zatarra 613 YIL ÖNCE1YANITLA
DeansGmz
7 8 şarkısı var adamlar iyi söylüyolar Emoji
DeansGmz 314 YIL ÖNCE0YANITLA
Heartless
Nesilden nesile kazınmış başarılı gurp Supernatural sayesinde de zzaten bayaşğı bir kitle kazandılar bence severim çok yani Emoji
Heartless 94 YIL ÖNCE0YANITLA
Galadriel
Her ne kadar son yıllarda bekleneni vermese de, eski yıllarıyla idare ettiğimiz grup. Özellikle You Give Love A Bad Name favori parçalarımdandır, Jon'un aşmış vokallerinin eserlerinden biridir.

Paylaşım için teşekkürler. Emoji
Galadriel 184 YIL ÖNCE0YANITLA
SüprDeliC
hepsi de güzel
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE0YANITLA
Fallen.A.
bütün şarkılarını ayrı bir severim. Bir ara çok fena takmıştım. Hala çok fazla dinlerim. FAZLASIYLA. You Give Love A Bad Name ve It's My Life favorilerimdi. Uyumayıp şarkılarını dinlerdim. Sonra da sınavda uyuyakalırdım Emoji
Fallen.A. 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Whovian
Richie grubu bıraktığından beri Jon'la aralarında geçtiği söylenen şeyler yüzünden -arkadaşlıklarını çok kıskandığımdan yıllardır en iyi arkadaş tanımımın Jon ve Richie gibi olmasından kaynaklı- soğuduğum eskiden en sevdiğim gruplardan olan grup.
Whovian 414 YIL ÖNCE0YANITLA
Freedom
Kesinlikle Emoji
Freedom 484 YIL ÖNCE0YANITLA
TheImpala
Bu efsane grubu kim bilmezki? Emoji
TheImpala 94 YIL ÖNCE0YANITLA
Zulserk
Dean: Bon Jovi rocks.. On occasion.
Ben: Hayır cnm katılmıyorum. Bon Jovi her zaman rocks plz. Emoji
Zulserk 771 YIL ÖNCE0YANITLA
kerimcnn
Bu adama bayılıyorum ya Emoji
kerimcnn 591 YIL ÖNCE0YANITLA