KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Kara Delik - Bölüm 3

Lucitiel Seviye 69

HİKAYELER

4 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Flame
Ben geldim Mervee Emoji
Hikayenin adını görünce çok heyecanlandım. Koca Erlik sonuçta. Orta Asya'dan buralara Kayseri'ye gelmiş kendileri. Hele mamutları Sibirya'dan. Hoşuma gitti bunlar. Yine kültürümüzden parçalar hem de öz kültürümüz olarak nitelendirdiğimiz mitlerden esintileri görmek gözlerimi parlattı.
Baştaki tasvirin gayet akıcı gidiyordu. Fakat dehşetle okurken "sanki cehennemin hoş geldin kokteyliydi" cümlesinde "kokteyl" kelimesi olayı biraz daha yumuşatmış gibi. Bence "sanki cehennemin hoş geldin zebanileri tarafından kazanlardan sunulmuş bir içkiydi" deseydin o dehşet sürekliliğini koruyabilirdi. Ya da ben çok abartmış da olabilirim. Son bir şey daha dikkatimi çekti."Mahallede kimselerin olmaması beni huzursuz etmişti ve bammmm!!!!kendimden geçtim." Bamm burada bir patlama yaşatmış ve durumu kesmiş. Onun yerine " etmişti ve birden kafamda bir acıyla bedenimin yere yığıldığını hissettim." bu şekilde yazmış olsan daha devamlı olabilirdi.
Erlik'ten bahsettiğin için biraz daha fazla beklentilerim vardı açıkçası. Mesela mücadelenin olduğu kısımları biraz kısa geçmişsin daha heyecanlı yazabileceğini biliyorum Emoji . Ama Sam ve Dean'i mamutların yüzünde görme kısmı beni bir anlık tebessüme boğdu. Böyle heyecanlı giden hikayelerde tebessümü yaşamak çok hoşuma gider.
Hikayenin sonunu yine güzel bir cümle ile bitirmişsin. Bu konuda da sana olan hayranlığımı gizleyemeyeceğim. Ellerine sağlık Merve kalemine bereket Emoji .
Flame 593 YIL ÖNCE2YANITLA
Asgard
Bobby, Carry On My Wayward Son. Harika! Emoji
Asgard 603 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Teşekkürler canım, beğenmene sevindim Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
ayseegul
Şehir şehir Supernatural, ellerine sağlık ablam Emoji
ayseegul 804 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Sağol Ayşegülcüm, bakalım rüzgar nereden esecek devamında.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Çok doğru yerlere değindin.Elimden geldiğince söylediğin anketodlara dikkat edeceğim. Erlik Han'a biraz haksızlık etmişim şimdi senin yazdıklarını okuyunca Emoji

Hikayelerin sonunda şaşırtmayı seviyorum. Sam ve Dean 'in yüzündeki ifadeyi sana verebildiysem birşeyleri başarmışım. Tekrar teşekkür ediyorum Cancağazım Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
Pskptk
Çok güzel olmuş ablacığım ellerine sağlık devamını merakla bekliyorum Emoji
Pskptk 594 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Canım benim çok teşekkürler ilgin ve beğenin için, devamı çok yakında Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Teşekkürler Tuanacım Emoji çok mersi..
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
kastiyel
Osmanlı'da mehter, Supernatural'da Carry On My Wayward Son Emoji
kastiyel 93 YIL ÖNCE0YANITLA
Dilsad
uuuu çok güzeel Emoji
Dilsad 384 YIL ÖNCE0YANITLA
ismail
Carry On Myward Son şarkısı boby in değil yazarın kulaklarında olduğunu farkettim ben Emoji kurgu herzamanki gibi güzel devamını bekiyorum ::)
ismail 384 YIL ÖNCE0YANITLA
Kenshi
Gayet hoş olmuş fakat biraz daha uzun olabilirdi bence bu yazı hemen bitti ya! Emoji
Kenshi 904 YIL ÖNCE0YANITLA
aryemu§
"ve" kelimesini bir yerde fazla kullanmışsın. Orda biraz şey olmuş yazı. Hani sürekli dedi, yaptı, etti yazınca gereksiz bir fazlalık olur ya yazıda, aynen öyle olmuş.
Betimlemelerine yorum yapma zahmetine girmiyorum çünkü yazarsam hep aynı şeyleri yazacağım: MUHTEŞEMLER !
Sam ve Dean aktif olarak hikayeye dahil oluyorlar mı sanki?

Veeee macera başlıyor mu ne?
aryemu§ 494 YIL ÖNCE0YANITLA
ERSNAĞGÜL
abla favorimsin =) bundan sonra =)
ERSNAĞGÜL 183 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Daha bir özen gösteririm.Sam ve Dean, ben dahil etmesem de Bobby'nin hayatında her zaman olacaklar.Macera bizimkilerin hayatından eksik olmaz.
Lucitiel 694 YIL ÖNCE0YANITLA
Bobby
Yavaş yavaş olaya girildiğini görüyorum. Ayşegül'ün de söylediği gibi, "şehir şehir Supernatural" ciddi anlamda süper olmuş. Olaya dahil olurken durmak bize yakışmaz! Emoji
Bobby 763 YIL ÖNCE0YANITLA
Baltazar
Heyecan devam ediyor bir sonraki macerayı sabırsızlıkla bekliyorum Emoji
Baltazar 114 YIL ÖNCE0YANITLA
FORGaD
O la la Emoji Çok beğendim, hemde fazlasıyla beğendim Emoji Özellikle yaşadığımız coğrafyadan konular seçmeniz mükemmel bir fikir doğrusu Emoji
FORGaD 503 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Teşekkür ederim, umarım devamı da gişe yapar Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle