KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Bölüm 2 - John Winchester'ın Günlüğü

Corolle Seviye 62

JOHN WİNCHESTER’IN GÜNLÜĞÜ

3 yıl önce - 9B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
esther
yan dizi yapmayı düşünüyorlara bence johnun günlügünü yapsınlar süper olurr
esther 53 YIL ÖNCE4YANITLA
44dean44
sanırım bu bahsettiği bay H ellenin ölen kocası yanlışmıyım?
44dean44 23 YIL ÖNCE2YANITLA
bobidiots
Ben Bobby olabileceğini düşündüm hani karısı ele geçirilmiş ya
bobidiots 82 YIL ÖNCE0
cesmebasi
Harika . Gelecek bolumu sabirsizlikla bekliyorum
cesmebasi 23 YIL ÖNCE1YANITLA
berserk92
Gayet güzel bir tarz ve yazı. Beğenmeyen ve beğenenlere hakaret eden şahıs okurken yanlış okumuş, belli. Tek düze gibi dursada diziyi izleyenler çok rahat anlar.
berserk92 292 YIL ÖNCE1YANITLA
Eliçya
Bu bir hayran yazımı. Belki yalan söylemiyorsunuz belki, başka bir dilden çeviri yapmışsınızdır sahiden ama bu bir hayran yapımı. Kitabı bastırmak yerine sadece internetten yaymalarından belli. Bu kadar güzel bir dizi yapan bir ekibin eğer kalkışmış olsa bu kadar vasatın altında bir günlük çıkaracağına inanmak supernatural gibi bir diziye hakaret olur. Yok efendim Missouri öngörü görmüş gitmişler duvarda "çocuklar için geldik yazıyomuş" Ne bu sokak çetesimi? Saçmalık. Neymiş; John her sabah kalktığında (dört yaşındaki mini mini) Dean'ı altı aylık Sam'in beşiğinde (bildiğiniz gibi bu aylarda beşiklerin kenarları epey yüksek olur) ona sıkı sıkı sarılmış halde buluyormuş. Hayır bunu beğenenleride anlamıyorum. 15-16 yaş (ne 15-16'sı) 12-13 yaşında bir hayranın elinden çıkmış gibi.
Eliçya 23 YIL ÖNCE1YANITLA
Myscherzo
teşekkürler
Myscherzo 63 YIL ÖNCE0YANITLA
WhiteEve
Benim kaybettiğimi onlar kaybetmeyecek ? Sen karını kaybettin , onlar huzurlu bir hayatı John Freaking Winchester. Bu nasıl bir bencillik. Yani gerçek değil farkındayım fan art tarzı ama her türlü John'un çocukları avcılığa sürüklemesi ve Sam'e de bu konuda baskılar yapması ne bileyim haksızlık gibi. İntikamı için çocukların hayatını kararttı.
WhiteEve 17 AY ÖNCE0YANITLA
Deansburg
H derken ?
Deansburg 17 AY ÖNCE0YANITLA
gnceyhan
Öncelikle teşekkür ederim çeviri yapa herkese. John un günlüğü merak ettiğim bir ayrıntıydi. Yapılan işe daha ılımlı bakın rica ederim. Belki çeviri yaparken cümleler biraz basite indirgenmis olabilir ancak kitap Alex Irvine kitabidir. Çeviriyi begenmediyseniz ingilizceniz varsa çeviri yapan arkadaşlarla fikir alışverişinde bulunun o halde
gnceyhan 23 YIL ÖNCE0YANITLA
umuttsmsk
Soluksuz okuyorum resmen ya Emoji çeviri için teşekkürler..
umuttsmsk 143 YIL ÖNCE0YANITLA
sariayi
güzel ama asıl günlğünde resimler filan vardı neyi nasıl öldürcekleri filan yazıyodu
sariayi 182 YIL ÖNCE0YANITLA
İllusion
Bu kitapmı yoksa yan dizi. Gibi bişeymi
İllusion 23 YIL ÖNCE0YANITLA
Corolle
Alex Irvine tarafından yazılan kitaptır.
Corolle 623 YIL ÖNCE0YANITLA
gserdem41
Sürükleyici gidiyor devamını bekliyoruz usta
gserdem41 23 YIL ÖNCE0YANITLA
M.d
kesinlikle dizisi çekilmesi lazım.
M.d 23 YIL ÖNCE0YANITLA