KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Blue Mountain State: The Rise of Thadland

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Creature
An itibari ile Eşekherif'in çevirmeye başladığı filmdir. İlgilenen arkadaşlara duyurulur
Creature 861 YIL ÖNCE0YANITLA
FBinici
şimdi izledim. kısıtlı imkanlarla çekilen en eğlenceli filmdi. sonu sad story olmuş ama filmin geneli komikti. filmin devamı gelicek mi bilmiyorum ama inşallah gelir. Alan Ritchson'a da ayrı parantez açmak lazım. adam salak olmak için doğmuş. hayatım da böyle salağa yatan adam görmedim helal olsun valla. filmi bilmeyen arkadaşlar için de 1.30 saat sürüyor ama filmi izlemeden önce diziyi izlemenizi tavsiye ederim, filmi kapma açısından daha yararlı olur. ayrıca filmi izlemicek olsanız bile açın diziyi izleyin çünkü efsane bi komedi dizisixd
FBinici 331 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
Ozan beyden inciler. Sen paylaştın madem ben de bu güzel dizinin filmi çıktığında izlerim. Hatta film çıksın beraber gider izleriz Emoji
Lucitiel 692 YIL ÖNCE0YANITLA
Creature
Dizisinin çok gerisinde kalmış bir film olmuş. Diziden bir bölüm koysalar daha iyi olurdu. BMS dizisi hayranı olarak BMS filmini beğenmedim. Keşke ilk yarım saatten sonra film bitseymiş. İlk yarım saatten sonra hem dizinin hem de filmin kendi konusunun dışına çıkarak büyük bir batırışa sahne olmuş senaristler.
Creature 861 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
Tabi ki de Emoji kaçırmayız.
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
Jnsenfact
Trailer'i gelmiş yaklaşık 2 hafta önce. Harbiden efsane film olacak Thadland falan Emoji

Jnsenfact 631 YIL ÖNCE0YANITLA
Cheİmpala
Bende dizisini severek izlerdim ama hala filmi çıkmadı inatla Emoji BMS eğlenceliydi Emoji
Cheİmpala 812 YIL ÖNCE0YANITLA