KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Black Mirror

Downey Seviye 50

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 655 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Kenshi
Bir öneriyle başladım bu diziye. Mükemmel ötesi diyebilirim. 6 bölüm olması gerçekten üzücü. Her bölümü film tadı veriyor gerçekten. İzlenmesi gereken dizilerden. Gelecek sezonu merakla bekliyorum.
Kenshi 903 YIL ÖNCE1YANITLA
SüprDeliC
ben de PadAckles katılıyorum şiddetleee tavsiye ederimm..... konu için teşekkürler... Emoji Emoji
SüprDeliC 743 YIL ÖNCE1YANITLA
Downey
Kucuk bi not, 1. sezon 3. bölümün Amerika haklari Robert Downey Jr tarafindan satin alinmis. Yakinda filme dönüstürülecekmis Emoji
Downey 503 YIL ÖNCE1YANITLA
Visur
------------efendi mode on--------------------
üçüncü sezonu gelen dizi. ilk iki sezon+özel bölüm zaten yeteri kadar mahvedici. izlemeyi düşünenlere tavsiyem; bütün sezonları, bölümleri bir seferde emeyim demeyin. adamın a. koyuyor.
------------efendi mode off--------------

lan olum çılgın çıkacam lan. ne düşünücem, ne sorgulicam, ne yapıcam bilemiyorum. kendimde değilim şu an. yukarda efendi efendi bi anda emmeyin tüm bölümleri dedim ya size, boşa demedim. bi bildiğim, yaşanmışlığım var heralde.

ben ilk iki sezonu iki günde emip bitirmiştim. ilk sezon bir günde bitti. üstüne düşünmekten, verdiği hislerden ikinci sezona geçmek üç günümü aldı. üç gün sonra ikinci sezonunu emdim.

bakın her sezon üç bölüm. bölümler toplam bi saat. yani bir sezon dediğiniz üç saat hepi topu. ama 12 sezon spnye bedel lan. düşünmekten, empati yapmaktan, sorgulamaktan kafayı yiyosunuz. hem beynen hem bedenen yoruluyosunuz. izleyince anlicaksınız ne demek istediğimi.

neyse konuya geri dönüyorum. ikinci sezon bitince özel bölümü izlemeye cesaret edemedim. takatsiz kaldım. beynim yanmıştı lan resmen. özel bölümü izleyen arkadaşlar uyardı beni o zamanlar. şu ana kadar ki en güzel bölüm diye. neyse izlemedim o an. iki senedir bekletiyorum o bölümü. 21 ekimde dizinin üçüncü sezonu geldi. altı bölüm birden yayınladı herifler. ben özel bölüm+üçüncü sezondan üç bölümü ardı ardına izledim. ve iyi değilim şu an. gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. iyi değilim. geberiyorum. bi yandan korkuyorum. ama öyle öcü böcü ibris mahluk falan gösterdiklerinden değil. başka bişi bunların yaptıkları. distopya adı üstünde. korkmak normal ama bu adamlar böyle değil. tarif edemiyorum. mutlaka izlenmeli. ben bu gece izlediğim 4 bölümden sonra daha devam edemicem. gün içinde başka işlerim var. pazar günü de yolda olacam. gittiğim yerde internet olmayacak. bi süre izlemicem. dinlendirecem kendimi öyle geçicem son üç bölüme. bilmiyorum. cidden kendimde değilim.

çok küçük bir spoiler vererek dizi hakkında kendi yaşadığım bir anekdot sunuop kaçıcam.

------------spoiler------------------
Black Mirror Season 3 Episode 3;ve;


----------spoiler bitti-----------------
----------anekdot---------------------
sayemde bu dizinin ilk sezonunun ilk iki bölümü üniversitemde tartışılmıştır efenim. medya kültür temalı bi derste medyanın kültüre ve topluma etkileri, adorno, frankfurt okulu, felsefe falan konuşulurken, ilk iki bölümü izlemeyi önerdim. sağolsun pek sevdiğim hocam da kabul etti ve izledik. sınavda dahi sordu dizi hakkında şeyler.

benim kıçı kırık üniversitemde, çoğu izlediğinden dahi bi bok anlamayan insanlara diziyi izletmem falan hiç bişi değil. bu dizi üzerine akademik tezler yazılması gerek. senaryosuna, çekim tekniğine, renklerine, atmosferine, kurgusuna falan her şeyi için tez yazmak şart. aklı başında rts akademisyenlerini göreve davet ediyorum
Visur 761 YIL ÖNCE1YANITLA
67awesome
2 bölüm izledim beynim işleyişini kaybetti en son happy tree friends izlediğimde böyle olmuştum
67awesome 197 AY ÖNCE0YANITLA
Carrie
Art arda 4 bölüm izleyince psikoloji çöktü. Bölüm sonu verdiği o his efsane ya. Geleceğin Kamu Spotu gibi dizi.
Carrie 439 AY ÖNCE0YANITLA
StewieGr°
Bu diziye herkes övgünün de ötesinde güzel şeyler yazıyor. Başlamak farz oldu. Ya da vacip diyelim:)
StewieGr° 99 AY ÖNCE0YANITLA
Lzzy
Durma hemen başla!
Lzzy E9 AY ÖNCE0
StewieGr°
walking dead'e de öyle dediler 4.sezonda sıkıştım kaldım ilerlemiyor. Bitmiyor. Negana gelemiyorum. John Winchester ile hasret gideremiyorum Emoji

Ama bu başka tabi. Konusundan az çok haberdarım. Karanlık bir atmosferi var diye duydum. Epey etkiliyormuş izleyenleri. Hayatı sorgulatıyormuş falan. İlk bölüme bakayım bi merak ettim.
StewieGr° 99 AY ÖNCE0
Lzzy
Bu başka çok kaliteli bir yapım beni diziye çeken asıl şey her bölümün yönetmeni, oyuncuları ve senaryonu farklı olması sadece konu aynı hepsi teknolojinin insan hayatını nasıl değiştireceğini nasıl etkileyeceğini anlatıyor.
Lzzy E9 AY ÖNCE0