KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Bir Rüya İçin Ağıt (Requiem For A Dream)

Galadriel Seviye 18

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 794 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
narod
8.4 puani hakediyor
narod 284 YIL ÖNCE4YANITLA
ireem
Filmi izledim..İzledim ama izlemez olaydım.Açıkçası uyuşturucunun zararı her açıdan anlatılmış.Eğer moraliniz bozuksa izlemeyin.Ben uyuşturucunun hep neden bu kadar çok abartıldığını düşünmüşümdür.Yani en fazla ne kadar kötü olabilir ki?
Gerçekten çok kötü olabilirmiş..İnsanların hayatlarını yerle bir edebilirmiş.İlk başlarda iyi hissettirse de sonra seni dünyadaki en gereksiz şey gibi hissettirebilirmiş.Çok az bir miktar için adını duyduğunda bile ürktüğün şeyler yaptırabilirmiş..Babam derdi de inanmazdım bu kadar berbat bişey olduğuna.Çok etkilendim bu filmden.Kısacası hayallerinizi yaşamak istiyorsanız,asla böyle şeylere bulaşmayın..
Dipnot: En çok da o kadının hali etkilemiştir beni.Delirmesi,hastaneye kapatılması falan..Valla kötü filmdi lan Emoji
Hele ki o müzikler yok mu? İnsanı nasıl etkiliyor derinden.
ireem 274 YIL ÖNCE1YANITLA
Hopewell
Bu başlık yok muymuş? Yazık olmuş. Narod'un dediği gibi 8.4'ü hak ediyor. Uyuşturucu bazlı filmlerden benim açımdan en etkileyici olanıdır ki bunun ardından her ne kadar aynı kulvara koymak istemesem de Transpotting gelir. Teyzemin o halleri fenaydı. Pozitifliğinizin ve moralinizin zirve yaptığı bir dönemde izlemeniz önemle rica olunur. Sonu da felaketti benim için. Hele o kızın halleri..

Paylaşım için teşekkürler.
Hopewell 574 YIL ÖNCE1YANITLA
tuz.67
İzleyemediğim ilk film. Filmin yarısını biraz geçmiştim ki, kapattım. Zaten depresyondayım böyle moralim çökük, dedim ben bunun sonunu biliyorum anladım bu filmi bitirirsem en azından 1 hafta odama kapanırım herhalde. Kapattım direk. Merak ettim sonra acaba bitirse miydim, o kadar her şey üst üste gelmişken bir de bunu izleyeyim de tam olsun diyerek vazgeçtim. Çok kötüydü ya, izlemeyin ajmshfnuajfnjmföhanjfma Emoji
tuz.67 24 YIL ÖNCE0YANITLA
Carrie
Beynimin derinliklerine işleyen psikolojik filmleri çok severim. Soundtrack'ını sürekli dinlediğim bu filmi ancak bugün izleyebilme fırsatı buldum. İnanılmaz bir kurgusu var öncelikle. Müziklerden anlatım tekniklerine oyuncu seçiminden performanslarına kadar çoğu şey harika. Çarpıcı bir anlatım tekniğine sahip, daha önce benzerini izlemediğim bir film. Filmde müthiş bir karamsar atmosfer yaratılmış. En çok da bu yönünü sevdim. Kullanılan çeşitli efektlerle, kamera açılarıyla ve çok başarılı soundtrackları ile tıpkı bir bağımlı gibi hissedebilmemiz sağlanmaya çalışılmış. İçim kıpır kıpır..


Film iki farklı hikayenin kesişimi aslında. İkisinde de son aynı. Hayellerinin kabusa dönüşmesi ve acı gerçekle yüzleşmeleri.
Carrie 4311 AY ÖNCE0YANITLA
mysteryb.
İnsanın psikolojisini yerinden oynatan harika bir film. Özellikle sonu o kadar çarpıcı ki. İzleyin, izlettirin.
mysteryb. 84 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
Bağımlılığın ne derece etkisinde olduğumuzu anlatan filmdir. Herkesin mutlaka izlemesi gerek bana göre. Hayattan ders çıkarmak adına. Puanını sonuna kadar hak ediyor. Hele ki müzikler... Uzun lafa ne hacet izleyin...
MerveS 593 YIL ÖNCE0YANITLA