KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Bir film Bir anı

LİKEMGMT Seviye 72

SERBEST KÜRSÜ

2 yıl önce - 834 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Jarobyn
Filme ait anı mı? Ben soruyu anlamadım bi dakika dlwldpqdlakhqoeptğelwjdj
Jarobyn 782 YIL ÖNCE3YANITLA
LİKEMGMT
film izlerken yaşadığın güzel anıları demek istedim soruda
LİKEMGMT 722 YIL ÖNCE1
jivel
Film: Kurtlar Vadisi Irak
Ben o zamanlar ya 6 yada 7 yaşındayım, her neyse işte benim canım anam da Kurtlar Vadisi hastası. Film daha yeni vizyona girmiş. Bi akşam işte canım anam giydirdi süsledi püsledi beni dedi hadi dışarı çıkıyoruz, dedim iyi hadi çıkalım. Tabi ben sanıyorum parka falan gidiyoruz, musmutlu yürüyorum yolda ya ne bileyim Kurtlar Vadisi izlemeye gittiğimizi, ne bileyim...Babam abimi aldı yanlış hatırlıyor olabilirim ama sanırım Tarzan'ı izlemeye gittiler. Ben anne kuzusu ayrılamadım tabi ondan, istemeye istemeye girdim filme (artık beni de nasıl soktularsa içeri), Allah'ım yok öyle bi dehşet. Ölüp ölüp dirildim de film bitmeden çıktık. Canım anama hava hoş tabi, gül gül kırıldılar babamla beraber benim o halime. Ama ben? Şok, iptal, vefat. Bunu anlatıp anlatıp güldüler bi kaç hafta, yumruğumu masaya vurup da KOMİK Mİ ULAN PÜH diyemedim.
jivel 872 YIL ÖNCE3YANITLA
MaryJane
Karayip Korsanları Gizemli Denizlerde'yi ikiz kız kardeşimle beraber 15 kere izlemiştik
MaryJane 92 YIL ÖNCE2YANITLA
coldplay
Son izlediğim film ölümcül oyuncaklardı. Kitabını da okuduğum için filmi hiç beğenmedim. Film yeni bir dünyayla tanışan clary nin hikayesi. Clary bir gece kulübünde bir cinayete tanık oluyor ve bu cinayeti sadece kendisi görebiliyor.
Sanırım anlatılmaya değer en iyi anım kankalarımla limonata satma girişimimiz olmuştu. Sokaktan geçenleri resmen kovalamak zorunda kalmıştık Emoji
coldplay 292 YIL ÖNCE2YANITLA
Rocksever
Harry Potter izlerken büyü asa falan cok hosuma gidiyodu. Kendi kendime sürekli orda gördüğüm biseyleri istiyodum. Baykus, ucan süpürge filan. En son fare olmaya karar vermistim sskcmdkdj neyin kafasını yasadığımı ben de bilmiyom
Rocksever 431 YIL ÖNCE1YANITLA