KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Bildirimler ve ayarlar.

bordoje Seviye 27

BOBBY YARDIM HATTI

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bu konuya yeni yorumlara kapatıldı.
sinemgfb
maşşallah başkan.. Emoji hala kullanabildiğine göre seni kutlamak lazım Emoji
sinemgfb 754 YIL ÖNCE1
Aquest
Senin başına neler gelmiş böyle dostum sende iyi sabır varmış bilgisayarı söküp atardım ben heralde çook geçmiş olsun Emoji
Aquest 154 YIL ÖNCE1
DocTorWho
Geçmiş olsun Hakan ne diyek Emoji :D:D
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0
Gizem
Evet, Gökçe'nin de dediği gibi Hakan'ın bilgisayarındaki sorundan dolayı biraz gecikecek bu sorunun giderilmesi. Anlayışınız için teşekkürler.
[mod] Konu uygun bölüme taşınmıştır. [/mod]
Gizem 944 YIL ÖNCE0
bordoje
Imm anladım ben dün zaten Gizem'e de sormuştum da bugün panoda görüyorum ben bildirimleri falan diyenleri gördüm eklenti gerekiyor laflarını duyunca bir sorayım dedim.
bordoje 274 YIL ÖNCE0
gkcegg
Sanırım birçoğumuzda bu sorunvar.Hakan düzelteceğini söylemişti.Ama onun bilgisayarında da sorun oluşmuş.Birazbekleyeceğiz sanırım Emoji
gkcegg 434 YIL ÖNCE0
sinemgfb
Bilgisayarındaki sorun ne başkan?
Belki yardımcı olabilirim??.. (:
sinemgfb 754 YIL ÖNCE0