KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Beyaz Futbol

Yusuf Seviye 99

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 741 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Creature
Dünya'nın en iyi talk show'udur aksini kimse söyleyemez. Adam gibi adamların, beyefendilerin, şerefli insanların izlediği sayılı spor programıdır. Yeri gelir "Candan Erçetin sanatçı mıdır?" diye tartışılır yeri gelir "Karga adam mıdır?" diye tartışılır. DİKKAT BU PROGRAM BEYNİNİZİ YAKABİLİR.
Çok acayip bir program gerçekten izlemeyen herkes çok şey kaçırıyor. Bay-Bayan farketmez mutlaka izlenmeli bu program.
Creature 861 YIL ÖNCE2YANITLA
Yusuf
Müziğe ve ortama bak eheheh
Yusuf 991 YIL ÖNCE2
MrAzazel
Ya wftvhbugtfe
Ellerine sağlık Yusuf. Ben çok seviyorum bu programı ya bu programda her türlü eroin var. Cidden en büyük hobilerimden birisidir. Yorumlara filan çok gülüyorum yav. Özellikle şu "Saracoğlu'nda büyü mü var?" efsaneydi. Favorim de Abdülkerim. Hadi iyi günler Emoji
MrAzazel 922 YIL ÖNCE2YANITLA
Keehl
Bir kere futbol konuşsunlar tamam dicem Emoji DDDDDDDDDDDDD:DDDD çok yerinde konu olmuş eline sağlık Emoji
Keehl 532 YIL ÖNCE2YANITLA
Al_sahim
Bu adamlar harika ya Emoji Neredeyse televizyon tarihinde izlediğim en eğlenceli,en güldüren,en Adam! program Emoji
Al_sahim 981 YIL ÖNCE1YANITLA
StewieGr°
Hey amigo, how are you? Kamçı Beşiktaş hahahaha. Ulan bu beyaz futbol bütün stresimi alıyor ya. Nereden de gelir akıllarına. Kamçı haha Emoji
StewieGr° 93 AY ÖNCE1YANITLA
StewieGr°
Sinan Engin ve Ertem Şener ısrarla kavga olayını küçümseyip kapatmaya çalışırken, rok olaya benzin döker Emoji hahaha

Dünün ikinci en komik anı, kavga muhabbetinden sıkılan Ahmet Çakar, Sukiyo şarkısını açıp dinlemeye başlar. Ertem hocam sırası mı şimdi? Program esnasında dinleme falan der. Ahmet Çakar da, "Niye? Sen program esnasında sıvacılık yapıyorsun ama?" haha
StewieGr° 93 AY ÖNCE1YANITLA
godlike
Ciddiye almıyorum ki Emoji
godlike 741 YIL ÖNCE0YANITLA
Vagabond
Ahmet Cakar icin izledigim program :')
Vagabond 43 AY ÖNCE0YANITLA
Vagabond
ROK'tan tiksiniyorum orasi ayri
Vagabond 43 AY ÖNCE0
StewieGr°
Ulan Emoji
StewieGr° 93 AY ÖNCE0YANITLA
Visur
yahu ben rasim ozan'ı bu program öncesi hiç sevmezdim. nefret ederdim. gerçi halen daha çok sevdiğim söylenemez ama bu program sayesinde ısınmaya başladım adama. çok kafa adam lan. ekşi'de biri "niye karşı taraftasın(akp'yi kastediyor) gel buraya beraber çekelim kafaları, goygoya düşelim" gibisinden bişi yazmıştı. harbiden öyle lan. çok sarardı olum o adamla goygoy yapmak.

erto'da onun kafada ama onu ne yaparsa yapsın sevemiyom. zaten o programda ahmet hoca ile rasim dışında kimseyi pek sevdiğim söylenemez. beşiktaşlı da olsam sinan engin'den hoşlanmam pek. abdulkerim abi arada yarıyor ancak bazen çok fanatikleşiyo, çok sevdiğim söylenemez. rasim ve ahmet hoca ayrı diğerleri ayrı.

her hafta kaçırmamaya çalışırım. umarım uzun süre yayın hayatına devam eder.
Visur 761 YIL ÖNCE0YANITLA