KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

BerkinElvanÖlümsüzdür!

Peraspera Seviye 3

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 932 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Visur
Visur 763 YIL ÖNCE4YANITLA
Peraspera
Görüşüne elbette saygım var, bu şekilde sırf üstüne ilgi toplamak adına yapılan, çıkar gözetilen yazılara, durumlara ben de karşıyım.Hiçbir zaman böyle amacım olmadı ve bu kadar da düşmedim.Açıkcası 14 yaşında küçücük bir çocuk öldüğünde zaten dünya gündeminde bu vardı.Burada gülmek, eğlenmek benim ve benim gibi düşünenlere yakışmazdı, bu konuya duyarsız kalmak istemedim.Sağlıklı düşünebilen ve gerçekten ''vicdan'' sahibi olan insanların da üstüne ilgi çekmek için BerkinElvan adını asla etiket ettiklerini sanmıyorum, saygılar.
Peraspera 33 YIL ÖNCE3YANITLA
berkay376
Siyasete falan girmiycem. Ölmesine üzüldüm. Benim gibi üzülen de var üzülmeyen de. Fakat bu üzülmeyi falan filan sırf artistlik olsun diye yapanlar hiç yapmasın. Facebook'ta, twitter'da vs. 'BerkinElvanÖlümsüzdür' diye sırf beğeni almak için durum atmasınlar. Ya da tişörtlerinin üzerine etiket yapıştırmasınlar. Yapıcaksan artistlik olsun diye yapma.
Ölümünden 2-3 gün geçti. Ölümsüzdür diyen hepsi unuttu gitti. Akıllarında bile değil.

Sana bir şey demiyorum bu arada yanlış anlama. Görüşümü söylemek istedim.
berkay376 73 YIL ÖNCE1YANITLA