KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Bence 11.sezon çok güzel

Zagoras Seviye 3

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Creature
Ben de senin gibi supernatutal'i göklere çıkaranlardan bıktım. Ulan supernatural dediğin her sezon reyting sorunu yüzünden sürekli gün değiştiren bir dizi. Benim izlediğim ilk dizilerden biri olmasaydı 6. Sezonda bırakırdım bu diziyi zaten. O zamanlar cahildik, çocuktuk yaptık bir hata izledik sonuna kadar. Sonra el mahkum, merak edip izlemeye devam ettim.
İnsanlar ne izleyip izlemeyeceğine karar vermesi için sana mı soracak?
Sadece supernatural'i izleyip supernatural'in mükemmel bir dizi olduğuna nasıl karar veriyorsunuz anlamıyorum arkadaş.

Son olarak, birisi arkadaşın gazını alsın.
Creature 861 YIL ÖNCE15YANITLA
aptaladam
Lucifer ın ergen gibi davranmasını seven bir izleyici kitlesi olduğu sürece dizi böyle olacak gerçekten yazık zamanında stewieGR demişti herkes ilerde söylenmeye başlayacak falan gerçekten de haklıymış
aptaladam 621 YIL ÖNCE6
csinemaky
İnsanlar neyi izleyip izlemeyeceğini sana mı soracak? Herkes her bölüm için güzel yorumlar yapmak zorunda değil. Kötü bir eleştiri yapılıyorsa bu o eleştirinin boş olduğu anlamına gelmez.
Ben Tanrı geldikten sonra dizi hakkında iyi şeyler düşünmeyi bıraktım. İstediğim yerde istediğim gibi eleştirimi de yaparım ve buna rağmen izlemeye devam ederim. SANA NE?
csinemaky 1 YIL ÖNCE11YANITLA
MicHael#
Saçmalığın da bir dozu var. Dozu aşmayacaksın arkadaş supernatural bile olsan yapmayacaksın
MicHael# 581 YIL ÖNCE10YANITLA
aptaladam
12. Sezonda micheal gelir onunda ergen gibi trip atmasını izleyip abii çok iyi dizii yaaa deriz Emoji adaalafakah
aptaladam 621 YIL ÖNCE1
MicHael#
Michael çocuk değil ki Lucifer gibi trip atsın ha ama bayağı sinirli olur. Ben olsam Sami dayaktan gebertirim mesela Emoji
MicHael# 581 YIL ÖNCE3
Death
Burada herkes izlediği diziyi eleştirme hakkına sahip ben kendi adıma bu sezonu vasat buldum. istediğimi alamadım tek ümidim finalde çok iyi bir bölüm izlemek. Bir çok seyirci buraya SPN'yi övmeye göğe çıkarmaya değil eksik bulduğu yerleri belirtmeye geliyor.
Bir şeyi unutmamak gerekiyor. Bizler ( Seyirciler ) dizi için değil, Dizi bizler için var. Eğer iyi yapamıyorsa benim onu bırakmam yerine onun kendisini düzeltmesi veya sonlandırması gerekir
Death 541 YIL ÖNCE9YANITLA
furkann
Yorum yapan arkadaşlar çok güzel kendini kandırıyor zaten coğuda tahminim Avengers x-men DC comics hayranları filan.
Çoğunuzun aklının sınırlarına erişemeyeceği şeyleri adamlar bi cesaretlee alıcakları eleştiriyi takmadan sınırları aşarak ekrana yansıtıyorlar.
Hee siz diyorsunuzki ilk 5 sezon ilk 5 sezon. Bana kalırsa sadecee 11. sezon geride klaan diğer 10 sezonu siler atar.
Bende dini bütün bi insanım ve bu dizi bize göre gerçekten çok saçma ama herşeyi bi kenara bakıp Fantastik bir dizi gibi izlersek herşey rayına oturur gibime geliyor!!
Bence dizi şuan çıtayı gerçekten çok aşmış durumda ve birazda olsan şükredin yani beğenmemeniz çok tuhaf her bölüm her sezon sizin istediğiniz gibi olaylar gelişseydi inanın ki dizi çok sıradanlaşıcaktı.

Diziyi yapan dinsiz imansız yapımcılara ve pek suçu olmayan oyunculara müteşekkirim Emoji
furkann 21 YIL ÖNCE4YANITLA
csinemaky
Eleştirileri takmazsan yanlışlarını göremezsin ve daha iyi yerlere gelmek varken yerinde sayarsın bana göre. Onların eleştiriyi takmaması senin hoşuna gidiyor olabilir ama benim ve diğerlerinin diziyi eleştirmemizin başlıca sebebi bu. Senaristlerin eleştirileri takmamaları.
Bakış açısı işte arkadaşım. Sana göre 11.sezon mükemmel ama bizim için 5.sezonla kıyaslanamaz bile.
csinemaky 1 YIL ÖNCE5
Severus
of çok saçmaladılar , bu sezon iyice batırdılar
Severus 531 YIL ÖNCE4YANITLA
aptaladam
Bunca yıl tekrar tekrar izleyip izlemeye doymayan tek sen değilsin bunca supernatural izleyicisi bunca yıl izlemiş izlemiş ve eğer bir eleştiri yapıyorlarsa emin ol bir bildikleri dizide değişen kötü olan bir şeyi fark etmişlerdir bende supernatural ı çok severdim halen daha çok seviyorum fakat tarafsız düşünmek gerekirse son bir kaç sezondur gerçekten de eskisi gibi güzel olmayan şeyler var ve supernatural a olan hayranlığımın azaldığını söyleyebilirim eğer böyle eleştiriler görmek istemiyorsan söyle o biricik senaristlerine adam akıllı bölüm çeksinler arkadaşım 11. Sezon başladığından itibaren dizide çelişki üstüne çekişki çok sevdiğim bir dizi ve evet her zaman izlerim ama tarafsız düşününce gerçekten diziye olan hayranlığımın azaldığını söyleyebilirim
aptaladam 621 YIL ÖNCE3YANITLA
Ynsylmz
En az 5 kere diziyi bitirdim 11.sezona kadar bir eksik görürsem söylerim çekinmem eğer tekrar tekrar izleseydin 5 sezondaki görkem ihtişam artık pek yok insanlar yorum yapmakta özgür herkes senin gibi beğenecek diye bir durum yok insan sevdiği birşey varsa eleştirir.
Ynsylmz 561 YIL ÖNCE3YANITLA
Ç4Ğ4T4Y
Sen diziyi cok begenmis olabilirsin ama şu bi gercekki 11. Sezon insanlara beklediklerini veremedi
Ç4Ğ4T4Y 471 YIL ÖNCE3YANITLA
Melkor
Çok fazla hata mevcut, bi dedikleri bi dediklerini tutmuyor. Dizide sıkıntı yansıtılan karakter değil anlatıp yansıtamadıkları şeyler yobaz kardeşlerim. İlk sezonlardan beri pıhpıhlanan her şeyin sönüp gitmesi, çaresiz ve zavallı kalması bu diziyi sevip beyniyle yorumlayan insanları rahatsız ediyor ve eleştiriye sürüklüyor.
5. sezona kadar öve öve bitiremediğim diziyi bu hale sokarlarsa bu sefer göme göme bitiremem. Diziye TAPIP her şeyi sineye çekmeyi, eleştirmemeyi mantıksız buluyorum. Yobazlığın lüzumu yok sonuçta bu bir dizi ve hataları olacak.
Melkor 991 YIL ÖNCE3YANITLA
Kuyininiz
Azıcık bakında gereksiz konular açmayın. Kaç oldu bu? Ayrıca eleştiriden mi bahsediyorsun? Eleştiri olmasa bu dizi buraya kadar nasıl gelir sence. Herkesin seveceği kusursuz bir dizi yapmak kolay mı? Kolaysa seni bir piyasaya alalım.
Kuyininiz 651 YIL ÖNCE1YANITLA
Pietodean
Supernatural'i sevmediğimizden değil bu dediklerimiz. Bazı arkadaşlarımın dediği gibi eleştiriyoruz bizde herkes gibi. Bende deli gibi bu dizinin hastasıyım bende bazı karakterlerden sıkıldım ciddi anlamda ve diziye baştan başladım tekrardan izliyorum. Baya abarttılar bazı konularda Tanrı konusu tamam o konuyu eleştirenlere bende biraz karşı geldim çünkü o bir dizi gerçek hayatla bir bağlantısı olmamalı. Fakat dizi cidden sıktı. Bir kötülük yok dizide tek kötü Amara. Nerde Crowley? Onu geçtim Lucifer nerede? Karakterler tersine döndü resmen.
Pietodean 81 YIL ÖNCE1YANITLA
Demoniiic
Dostum düşünceni söylemekte özgürsün ama keşke bu kadar saldırgan laflar kullanıp huzuru bozmasaydın
Demoniiic 141 YIL ÖNCE1YANITLA
tactsfake
Daha önce de dediğim gibi " Supernatural basit bir dizi " bunun farkında olup izlemekte fayda var.

Ancak ne yazik ki son sezonlardaki gözle görülür hatalar, 'ana konu hattındaki ' kopukluklar hatta 11. sezon dışında 5. sezondan beri gerçek bir 'ana hattın ' olmaması, karakterlerin tutarsızlıkları iyiden iyiye göze batmaya başladı.

Supenatural Eric Kripke'nin ilk 5 sezon ince ince işlediği bütün deyerleri yok ederek bir nevi kendi kendine ihanet etti.

Eric Kripke Lucifer'i anca 5. sezonda ortaya çıkarmıştı melekleri bile alıştıra alıştıra anca 4. sezonda diziye dahil etmişti şimdi herkes şamar oğlanına döndü. Dizi iyice çizgi filmvari bir hava aldı. Ben özellikle Karanlık konusundan sonra büyük hüsrana uğradım ve beklentilerimi baya düşürdüm.

Ayrıca eleştiri iyidir kaldı ki, insanların diziyi sevmedikleri için değil aksine çok sevdikleri için eleştiriyorlar. Ben şahsen karakterlerin git gide tutarsızlaşmasını 5 bölüm önce ak dedikleri şeye birden bire kara demelerini Supernatual'a yakıştıramıyorum yazık ediyorlar güzelim diziye.
tactsfake 841 YIL ÖNCE1YANITLA
skaar
Valla diziyi eleştirenlere ayar oluyorum diyenlere de ben ayar oluyorum. Konu ne olursa olsun bir işi güzelleştiren eleştirilerdir. Biz susalım adamlar saçmalamaya devam mı etsin? Çünkü şuan resmen saçmalıyorlar. Ulan ben bu diziye 11 yılımı verdim be, yıllardır beklediğim şey bu muydu benim? Senaristler kendi inanç felsefelerini izleyicilere zorla dayatmaya çalışıyor. Ulan siz tanrının olduğuna inanmıyor Olabilirsiniz ama başkalarına saygı duyma gibi bir zorunluluğunuz var. Sırf kendi fikirlerini empoze etmek için diziyi bok ettiler.
skaar 41 YIL ÖNCE0YANITLA
miacles
Benbu yorum başka yerde de görmüştüm Emoji
miacles 271 YIL ÖNCE0
D-ö24
dızıyı cok yanlıs ızlemıssın anladıgım kadarıyla mıllet sevmedıgı ıcın ızlemek ıstemıyorum demıyor cok bosluk bıraktılar cok yerı atladılar cok mantık hatası yaptılar bazı onemlı noktaları es gectıler 10 yıllık bı dızıye yakısmayan seyler bunlar yapmamaları lazım dıyo mıllet yoksa sam dean cass bunlar 20 yıl da ızlenır ama adamda heves bırakmıyolar
D-ö24 91 YIL ÖNCE0YANITLA
Daha fazla yükle