KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Beliebers vs Hunters konusunda bir soru...

xxSudexx Seviye 6

TARTIŞMALAR & TEORİLER

4 yıl önce - 427 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Tessa_spn
Ya dizide Justin Bieber'a benziyorum gibi bi replik soylemisti Dean kuçuldugunde sanirim belieber'lar buna tepki gosterip onlarla kavga degilde şakayla karişik laf attilar sonrada misha belieberlara bulasmamaliymisiz gibi soylemde bulunmuştu sanirsam tam bu olmayabilir ben boyle dusundum Emoji
Tessa_spn 882 YIL ÖNCE1YANITLA
Deny
Sadece Beliebers değil hiç bir şarkıcıya bulaşmayın bence. Çünkü hayranları böyle koruyor ki onları sanki anneleri babaları. Facebook da En son neler oldu diye bir site var. Yabancı ünlülerin (şarkıcılar ağırlıklı) haberleri yapıyor. Orada yazılan yorumları bir görsen gülmekten ölüyorum.
Deny 832 YIL ÖNCE1
Glambert
Justin'in hunter olduğunu duymuştum ama emin değilim.
Glambert 532 YIL ÖNCE0YANITLA
Deny
Üye geç sene sormuş sen şimdi cevap verdin gördüğünden bile emin değilim Emoji
Deny 832 YIL ÖNCE1
Glambert
Şimdi gördüm farkında değilim Emoji
Glambert 532 YIL ÖNCE1
Glambert
Misha'nın "I love Justin Bieber" yazan tişörtü var. Aralarında kavga olduğunu hiç sanmıyorum.
Not: Belieber değilim.
Glambert 532 YIL ÖNCE0YANITLA