KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Beetlejuice (Beter Böcek)

Zatarra Seviye 61

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 626 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
sleeper
Halen izlenebilir filmlerden bir tanesi. İzleyin oyunculardaki samimiyete bakın. yapım yılına göre makyajlarda dikkat çekici.
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
Marla
A-a beterböcek! Emoji çok küçükken izlemiştim bu filmi hayal meyal hatırlıyorum ama bir dans sahnesi vardı sanırım bir hafta aynısını yapmaya çalışmıştım. Hayli de komikti ya. Yıllar yıllar sonra bir türk dizisinde de bu dans sahnesinin aynısı yapılmıştı. sonra açıp tekrar izlemeye kalkmıştımda çocukluğumdaki kadar ilgi çekici gelmedi. O zamanlar güzeldi tabi Emoji

Teşekkürler paylaşım için Emoji
Marla 364 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Ben bu filmi okula götürdüm sınıfta izlemek için koskoca Tim Burton gibi isim yapmış,usta bir yönetmenin filmiyle dalga geçtiler.Ne içip te gelmişler okula anlamadım.Hoca bile dalga geçti,çocuk filmi dedi.Ya acayip garip anlatamam.Bana nerden getirdin bu filmi diyorlar.İşte sinemadan anlamamak böyle bir şey olsa gerek.Bilmiyorsan susucaksın.Senin çocuk filmi dediğim film oscar kazandı.
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA
Lucitiel
En sevdiğim filmlerden biridir. Doğduğum yıl yapılmış, ilk izlediğimde 10 yaşlarımdaydım ve çok etkilenmiştim. Birazcık tüylerimi diken diken etmişti. Anılarım canlandı konu başlığını görünce Emoji
Lucitiel 694 YIL ÖNCE0YANITLA
sleeper
Zatarra bugün sinirli :d sınıfa boyle film getiren arkadaşım hiç olmadı Emoji
sleeper 714 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Yoo aslında sinirli falan değilim.:D Biz bazen konularda ilerde oluyoruz o yüzden ders işlemiyoruz.Film getiriyorlar onu izliyoruz.Bir kere götüreyim dedim götürdüğüme pişman oldum.Gerçi demiştim ben kendi kendime bunlar benim götürdüğüm filmi beğenmezler diye.
Zatarra 614 YIL ÖNCE0YANITLA