KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Batman VS. Superman Filminden İlk Sahne ve Son Haberler

ErdiDSC Seviye 88

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Melkor
marvelin 1 ci filmi kaliteliydi ama marvel ne yaparsa yapsın batmanin son filmlerinden sonra yakaladığı karizmayı yakalayamaz eminim daha kaliteli olacaktır dc ama marvel evreninin derinliklerine girerse ki bu çoooook zor dc yi siler süpürür marvel daha geniş çünkü ama bu imkansıza yakın olay
kem küm kangal alır
Melkor 994 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
Wonder Woman Gal Gadot Oldu!Yıllardır sinemaya dönmesi merakla beklenen Wonder Woman için oyuncu arayışı sona erdi. İsrailli model ve oyuncu Gal Gadot, Zack Snyder yönetmenliğindeki iki süper kahramanı aynı filmde buluşturan 'Batman vs. Superman' filminde Wonder Woman rolü için seçildi.

Modellikten oyunculuğa transfer olan Gadot, son üç 'Fast and Furious' filminde rol almıştı. Güzel oyuncu rol için seçildiğini Twitter hesabından duyurarak, “Çok heyecanlıyım. Ne kadar mutlu olduğumu anlatamam” yazdı. 28 yaşındaki Gadot, 2004 yılında Miss Israil unvanını kazanmıştı. 2015’te vizyona girmesi beklenen filmde, Batman’i Ben Affleck Superman’i ise Henry Cavill canlandıracak.
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE1YANITLA
Flawless
Çok iyi olacak zaten doğru hatırlıyorsam ben affleck batman'i oynucak zaten çok kaliteli bi oyuncu filmde iyi olacağa benziyor fakat aklımda şu var superman en güçlü karakter olarak geçiyor batman ise süper gücü yok yani adaletsiz olacak gibi Emoji
Flawless 234 YIL ÖNCE1YANITLA
Flawless
Ahaha bakıcaz bakalım Emoji merakla beklediğim filmlerden biri
Flawless 234 YIL ÖNCE1YANITLA
ErdiDSC
Kriptonit taşını unutma Yağız patron Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
Flawless
Olabilir bak o ama adam uçuyor lan bildiğin alır uzaya bırakır düşmesini izler batman'in hehehe
Flawless 234 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
o kadar kolay değil lan ben varım Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA
TheKing
onu bunu bilmem ama bu film ya DC yi şaha kaldırır yada alay konusu eder çünkü en sevilen 2 kahraman oynayacak filmde superman ağır basarsa batman fanları batman çok ağır basarsa filmde mantık ararlar ama görsel açıdan doyuma ulaşacağız diyebilirim batman filmleri zaten sizi gothic bi havaya sokuyor filmdeki diyaloglarda çok önemli çizgiromandan esinleme olursa sorun çıkar bence .

Not : marvelin ant man filmi tutmaz o kadar kaliteli kahraman varken Hawkeye veya Black widow filmi bile daha çok tutar bence saçmalamasınlar ant man filan hikaye hulk 3 veya Loki ye bi film yapmalılar
TheKing 894 YIL ÖNCE0YANITLA
ErdiDSC
Aynen öyle DC ya ortalığın anasını ağlatacak, yada bütün olayı bitirecek ama ben altından kalkacaklarına inanıyorum.
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE0YANITLA