KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Batman v Superman: Dawn Of Justice

Pie! Seviye 91

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

2 yıl önce - 5B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Kenshi
Siyah ve mavi! Tanrıya karşı insan! Gündüze karşı gece! Kırmızı pelerin geliyor! Kırmızı pelerin geliyor!

Joker: Hahaha, kandırdım seni Batman!

SÜPER KAHRAMAN FİLMİ BÖYLE YAPILIR!

Kenshi 902 YIL ÖNCE4YANITLA
Pie!
ilk video geldi, efsane yanında az kalıcak.
Pie! 912 YIL ÖNCE3YANITLA
hunterme
DC bu filmden sonra aynı yıl Suicide Squad ve sonraki yıl Justice League'yi çıkaracak. Sonraki yıllarda baya baya filmler çıkacak ve sonunda Fİlm evreninde Marvel ile kapışabilecek. The Dark Night Returns'den uyarlanılacakmış. Askerlerin Superman'in önünde eğilmesi Injustice'i hatırlattı. Ayrıca şu konuya değinmek istiyorum; Superman hiç bir zaman kendini tanrı olarak görmedi. Onu hep insanlar tanrısallaştırdı.

Ayrıca Lex Luthor'un "Şeytanlar gökyüzünden gelir" sözünün fragmanda olması güzeldi.
Batman ve Alfred'in sözüyle yorumumu bitirmek istiyorum;

"Eğer Clark isteseydi beni asfalta gömebilirdi.
Ama onun nasıl düşündüğünü biliyorum.
Onun kriptonitten daha büyük bir zaafı var.
Derine indiğinizde Clark iyi bir İNSAN
Ama ben değilim..."

"Telaş, öfke, güçsüzlük hissi. Bunlar iyi bir adamı zalimleştirmeye yeter." Alfred bu sözü Superman'a söylemiş olsa da her zamanki gibi Bruce'a alttan mesaj veriyor.


Ve düşük kalitede bir sahne; https://www.facebook.com/16darkknight/videos/843880595685990/?fref=nf
hunterme 192 YIL ÖNCE2YANITLA
ErdiDSC
Bu konuyu benim açmam gerekirdi. Sağlık olsun, böyle bir filmin konusuna 2 yorum gelmesi forum adına ayrı bir utançtır. O kahrolası Emre nerde Emre forumda Batman'e sahip çıksın diye bıraktık adam konuda yok, neyse...

Fragmandan anlaşılacağı üzere benim çok sevgili DC Comics'im yine ağır felsefik bir film koyacak ortaya. Sinema salonunda bu DC filminde de "betmen batarangını bana veer" yada "keşke bende uçsam süperman gibii" sesleri duymayacağız sanırım çok şükür. Öncelikle fragmanda ki bazı göndermeler benim güncel olarak takip ettiğim Injustice çizgi roman serisine yapılmış. Omzunda Superman logosu olan askerler, Tanrısallaştırılan ve sürekli tartışılan bir Superman. Fragmanı ilk izleyişimde Superman'in bu tanrısallaştırmayı kabul ettiğini sansamda, 2. ve 3. izlememde mimiklerine dikkat ettiğimde aslında bu durumdan onunda rahatsız olduğu anlaşılıyor. Doğru olanda bu. Şimdi Man of Steel'dan sonra ilah kabul edilen ve sürekli tartışılan, ona tapanlar ve nefret edenler olan bir Superman ve nefret edenlerin lideri Lex Luthor'un gazına da gelen "sen ne ayaksın la" diyen bir Batman. Filmin sonu Justice League'e bağlanacağı için iki kahraman mücadelelerini verirken aslında aynı fikirde olduklarını anlayacaklar.

Bu arada Ben Affleck olmuş. Laf yapan kördür. Eyyorlamam bu kadar hayırlı işler qw:EQW:EQW:Eqw
ErdiDSC 882 YIL ÖNCE1YANITLA
Zoltron
Biletler satışa sunulmuş Emoji
Zoltron 811 YIL ÖNCE1YANITLA
karadayı
Valla güzel bir film olacağına benziyor.Ben senaristlerin yerinde olsaydım superman'i öldürürdüm şimdi superman havada karada alır diyen var ama batman zekası,çakallığı ve tekniği ile alabilir.
karadayı 802 YIL ÖNCE1YANITLA
Zoltron
Benim için bilet yapmışlar ama param yok Emoji
Zoltron 811 YIL ÖNCE0YANITLA
Zoltron
Man Of Steelin devamı olmaması beni çok mutlu etti. Filmde daha çok Batman ağırlıklı olacak diyorlar ki bu beni acayip mutlu etti. Bir Batman hayranı olarak onu daha fazla görmek işime gelir. Birde bu filmin JL nin temellerini atılacağı için çok güzel bir film olacak. Emoji
Zoltron 812 YIL ÖNCE0YANITLA
GAMEOVER
bence superman avengers ı tek alır sizce?
GAMEOVER 42 YIL ÖNCE0YANITLA
Le Crouse
Walking Dead'in yıldızı Lauren Cohan küçük ama tamamlayıcı bir rol ile Zack Snyder'in filminin kadrosuna dahil oldu. Son gelişmeleri takip eden sinemaseverlerin bildiği üzere Walking Dead'te boy gösteren Jeffrey Dean Morgan da filmin kadrosunda yer alıyor. Cohan filmde sonradan Batman olacak olan küçük Bruce Wayne'in öldürülen annesi Martha Wayne'i canlandıracak. 1982 doğumlu İngiliz oyuncu Supernatural dizisinde Bela Talbot, The Vampire Diaries dizisinde Rose ve Walking Dead dizisinde Maggie karakterleriyle ünlendi. Snyder’la Watchmen filminde de çalışmış olan ünlü oyuncu yönetmenle yeni bir çizgi roman uyarlamasında daha boy gösterecek.
Filmde Superman'in büyük aşkı Louis Lane rolünde Amy Adams, Lex Luthor rolünde Jesse Eisenberg, Flash rolünde Ezra Miller, Batman'in sadık kahyası Alfred rolünde Jeremy Irons, Wonder Woman rolünde Gal Gadot, Clark Kent'in üvey annesi rolünde Diane Lane, Daily Planet'ın yayın yönetmeni rolünde Laurence Fishburne da boy gösterecek. Şeytani deha Lex Luthor Superman'i Batman aracılığıyla yok edemediğini anlayınca çok daha ekstrem yöntemlere başvuracak.
Le Crouse 802 YIL ÖNCE0YANITLA
Zoltron
Aslında Lauren Cohanın filmde olduğu biliniyordu sadece doğruladılar. Öğrendiğim gün yazdığımda dediğim gibi eğer flashpoint paradox gibi bir film yapılırsa batman Jeffrey Dean Morgan ve joker Lauren Cohan olacak. Yani şuan her ne kadar küçük olsada ileride büyük rolleri olabilir Emoji
Zoltron 812 YIL ÖNCE0
Le Crouse
Elbette Lauren Cohan varsa seve-seve izlerim Emoji
Le Crouse 802 YIL ÖNCE0
Nlfr
teaser ı çok etkilemese de do you bleeed? you will kısmı güzeldi Emoji
Nlfr 242 YIL ÖNCE0YANITLA
crowship
Her zaman ayni kalicak sey ise benim Batman i sevmem o yuzden ne kadar kötü bir karakter gibi göstermişlerse de ben Batman taraftariyim. Güzel bir film bizi bekliyor
crowship 102 YIL ÖNCE0YANITLA
Pie!
İlk uzun fragmanı 18 Aralık 2015'te geliyormuş. Emoji
Pie! 912 YIL ÖNCE0YANITLA
hunterme
The Red Capes are Coming.. The Red Capes are Coming..


https://www.youtube.com/watch?v=0WWzgGyAH6Y
hunterme 192 YIL ÖNCE0YANITLA