KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

Başmelekler vs Leviathanlar ?

Lucifer# Seviye 23

TARTIŞMALAR & TEORİLER

2 yıl önce - 6B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Yusuf
Leviathanlar.
Yusuf 992 YIL ÖNCE2YANITLA
MikailC
Castiel milyonlarca ruh ile beraber Leviathanları da çekmişti içine. Bir süre kaldırdı bedeni öyle değil mi? Başmeleklerin bir tanesini bile her beden kaldıramıyorken yüzlerce Leviathan ve milyonlarca ruhu Castiel'in bedeni taşıyabiliyor, bir süreliğine de olsa. Buradan anlaşılması gerekiyor, Başmeleklerin tam güçlerini henüz göremedik. Lucifer bir bölümde Paganları parçalara ayırmıştı, hiç zorlanmadan öyle değil mi? Eminim Leviathanları da hallederler. Michael tek dokunuşuyla Anna gibi çok güçlü bir meleği yakarak öldürmüştü. Başmelekleri hafife almayalım. Ayrıca Leviathanları Ölüm ve İlk Bıçak'ın öldürebileceğini düşünüyorum.
MikailC 412 YIL ÖNCE2YANITLA
Caintair
Leviathanlar, yaratılan ilk canlılar olduğundan dolayı Başmelekleri öldürebilecek kadar güçlüler.
Caintair 732 YIL ÖNCE2YANITLA
Hamburger
Kesinlikle Leviathanlar. Supernatural'ın 10 sezonununda en nefret ettiğim, en kıl olduğum, bir türlü öldürülmeyecek varlıklar.
Hamburger 402 YIL ÖNCE1YANITLA
hasan17
oranlar kaça kaç ?
ona göre oynayalım
hasan17 242 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
bir melek purgatoryden tüm ruhları cekerse ki leviathanlar hariç hatta onlardan bile güçlü olabilir o yüzden melekler diyebilirim hatta başmelekler
Severus 532 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucitiel
Aslında Leviathanları Supernatural'da tamamı ile oldukları güçleriyle ve şekilleriyle yansıtsalar Leviathanlar daha güçlü çıkardı. Başmelekler zaten tartışmasız yeteneklere sahipler. Dizide melekler daha sempatik gösterildiği için ister istemez daha iyi olduklarını düşünüyorum.
Lucitiel 692 YIL ÖNCE1YANITLA
MicHael#
Başmelekler ki zamanında Karanlık gibi ezici ve yıkıcı bir güç ile kafa kafaya çarpışmış bir güruh . Her ne kadar Leviathanlar güçlü de olsalar Başmelekleri öldürebilecek kadar da iyi değiller
MicHael# 582 YIL ÖNCE1YANITLA
Jarsen1
Başmelekler gerçekten güçlüler ama Leviathanları da hafife almamak lazım sonuçta hepsinin güçleri farklı
Jarsen1 782 YIL ÖNCE1YANITLA
Lucifer#
Başmeleğine göre değişebilir , örneğin lucifer ile leviathanı karşı karşıya koysak lucy onu parçalar
Lucifer# 232 YIL ÖNCE1YANITLA
Severus
kesinlikle lucifer ve Michael gibi başmelekleri öldüremezler Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE0
mienfener
bence başmelekler daha güçlüdür
mienfener 62 YIL ÖNCE0YANITLA
Asstiello
Bence nötr ama Leviathanlar ağırlıkta gibi
Asstiello 62 YIL ÖNCE0YANITLA
Kabil_666
Siz şaşırmışsınız Emoji leviathanlar öldürülemiyosa Dick Roman nasıl öldü ? Zorda olsa ölüyolar. Başmelekler hiç zorlanmadan parmağını şıklatmasıyla atomlarına ayırır leviathanları. Ayrıca Lucifer - Michael in kolay kolay ölmiyeceğini düşünüyorum. Colt bile öldüremedi Lucifer ı. Leviathanlara ilk yaratık diyosunuzda daha dünya yokken başmelekler vardı. Başmeleklerin ezici bir üstülüğü var bence . Yani en kötü kafasını koparırlar bidaha gelemez leviathan
Kabil_666 22 YIL ÖNCE0YANITLA
diladicle
Başmelekler bile melek bıçağıyla öldürülebiliyor ama leviathanlar öldürülemiyolar.Hatta Dean ve Sam onları öldürmek için başları ve gövdelerini ayrı tutuyorlardı çünkü leviathanlar kafasını kesince bile geri geliyolardı.
diladicle 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Severus
emin misin başmelekleri melek kılıcıyla öldürülebildiğine Emoji
Severus 532 YIL ÖNCE0
rockgirl
İstisnasız bir şekilde baş melekler diyorum sonuçta dean ve sam leviathanların üstesinden geldiler
rockgirl 22 YIL ÖNCE0YANITLA
rockgirl
İstisnasız bir şekilde baş melekler diyorum söz konusu şu ki dean ve sam leviathanların üstesinden geldiler
rockgirl 22 YIL ÖNCE0YANITLA
Graneast
Tartışmasız Başmelekler.
Graneast 32 YIL ÖNCE0YANITLA
Lightness
Bir dakika şimdi leviathanlardan önce başmelekler olması lazım cünkü Tanrı ile birlikte karanlığı hapsetmişlerdi. O zaman yaratılanlar ilk nasıl leviathanlar oluyor Emoji
Lightness 72 YIL ÖNCE0YANITLA