KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Baş Ağrısı İçin İlginç Çözüm

Downey Seviye 50

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Hopewell
Baş ağrısının da çeşitleri var, iş orada dallanıp budaklanıyor. Mesela sinüzit ağrısı ağrı kesici almadan geçmiyor. Ama normal bir baş ağrısı için denemeye değer bence ki denedim rahatlatıyor en azından. Olayın psikolojik kısmı benim için saatlerce sinüzit kaynaklı baş ağrısından ağlayınca bitti. O kadar ki kafatasımda delik açsam basınç azalınca ağrı da azalmış olur mu gibi düşüncelere sevkolunmuştum. Son olarak paylaşım için teşekkürler bebek Emoji
Hopewell 573 YIL ÖNCE2YANITLA
TheKing
sol tarafı denedim çalışmıyor yalan beyler
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
Auwlano
Herhangi bi burun deliginizi kapatirsaniz, adrenalin salgilarsiniz. Bu kadar basit. Adrenalin nallari dikmis birini ayiltacak kadar guclu iken agri ve yorgunlugu mu gideremeyecek ?
Auwlano 863 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
tabi dediğim gibi zordur bunu yapmak Emoji paylaşımın için teşekkürler Emoji
Melkor 993 YIL ÖNCE1YANITLA
Melkor
bilimselliği varsa zaten bilimseldir doğal olarak da hani psikolojik bir olay bu mesela migren var bende dedemin dedesinde gelmem mübarekler saolsunlar küçükken başa çıkamazdım ama son 3-4 yıldır ağrımıyor ağrısa bile durduyoryorum nasıl mı elimi ısırarak bu beyinde biten bir olay ağrıyı buraya taşıdım diyerek beynimde bitiriyorum olayı zordur çokca denemek lazım ama sonuca ulaşılır bu senin dediğin yöntemde büyük ihtimal öyledir Emoji
Melkor 993 YIL ÖNCE1YANITLA
ERSNAĞGÜL
beyler bayanlar.. elinizde baş ve işaret parmağınızın ortasından geçen bi sinir topluluğu var oraya yapacağınız az miktarda baskı o anki ağrıyı azaltır... ve ayrıca bi kaç ağrı çeşidi hariç masaj ağrılarda ki ilk tedavi yöntemidir.. masaj damarlardaki kan akımını artırır ve hızlandırır hem ağrı bölgesine masajla yapılan baskı da ağrıyı azaltmış olur... Emoji
ERSNAĞGÜL 183 YIL ÖNCE0YANITLA
HolyDemon
benimde migren var çok kötü kafamı koparın diye bağırdığı mı biliyorum ağrı gelmeden hissedersin zaten ben hissettiğim zaman 2.tane aspirin alırım geçer tabi bazen ani bastırır yada uykuda yakalanırsan iğneden başka çözüm yoktur.
HolyDemon 902 YIL ÖNCE0YANITLA
Downey
Haklisin ama psikoloji olayin yarisi. Yani insan bas agrisinda masaj yaparak gecirebiliyosa mesela, bu isin sadece psikolojik kismi degildir bence. Senin yaptigin da aciyi baska bi yere odaklamak. Bilmiyorum sadece gordum ilginc geldi paylasiyim dedim Emoji )
Downey 503 YIL ÖNCE0YANITLA
burakk
Amuda kalkın Emoji
burakk 33 YIL ÖNCE0YANITLA
Justice.
Tuhaf ama denemeye değer Emoji
Justice. 943 YIL ÖNCE0YANITLA