KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Banlı Adamın Sandığı

TheKing Seviye 89

SERBEST KÜRSÜ

3 yıl önce - 32B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
TheKing
BU KONUYU OKUMADAN ÖNCE ALTTAKİ VİDEOYU AÇMANIZI RİCA EDİYORUZ. MÜZİK ANLAMANIZA YARDIMCI OLACAKTIR.Yılbaşı programı yapacaktık neden vazgeçtik ?

Yazıya başlamadan önce yeni yılınızı kutlamak isterdik fakat yeni yılı kutlamaktan daha önemli şeyler var.

Aylar öncesinden foruma yüklediğimiz yılbaşındaki büyük yazı içeriğimizin bir ön duyurusu olan ve nedense saniyeler içinde Hakan Yaman ve tetikçileri, gizli suikastçileri Bobby ve ErdiDSC tarafından kaldırılan o görseli sizlere sunuyoruz.


Oldukça masumane ve bir mizah malzemesi gibi gözüken bu görselde bir itiraf bir ihbar gizli.Fotoğrafın sol köşesine baktığınızda bir kadın ateş balkabağı ve ayin malzemeleri görüyorsunuz değilmi ? Bu kadın ne yapmak istiyor ? Samhaini çağırıyor evet Samhaini çağırıyor ve gölgede Samhain. Peki bunun yılbaşı programı ile ne alakası var ? Fotoğrafın üstünde yazıyı okuyun.'' DORMİ '' Latincede yalan anlamına gelen bu kelime ve Samhaini betimleyen fotoğraf neden üst üste ? Size Samhain olayının bir yalan olduğunu anlatmaya çalışıyoruz.


Neden kaldırıldı ? Neden sorumlular değilde tetikçiler temizledi ?

Bunun tek açıklaması .Resimler kaldırıldı çünkü kimsenin göremediği gerçeği sizlere sunmak istemiştik. Ama bunu açıkça söyleyemezdik elimize yeterince kanıt geçinceye dek sustuk. Ta ki Hakan Yamanın bir profesyonele yakışmayacak hatasını bulana kadar.
Forumda beğendiği bir teoriyi twitter isimli mikro blog sitesinde paylaşırken ekibimiz onu öylesine gafil avlıyor ki bu suçlamalar ve deliller karşısında yapacakları tüm hamleleri adeta bitiriyor.

Şimdi görsele biraz daha yakından bakalım.İşte sohbet paneli !! Aylar öncesinden banlanan üye hala online !


Üyeler sordu cevapsız bıraktık. Peki neden? Şimdi. Hepsi burada Banlı adamın sandığında. Şuan saat 17:00 tarih 31 Aralık . Belkide,evet sayın okurlarımız belkide 2014 yılı, sır perdelerinin kalkacağı cevapsız soruların bir cevaba kavuşacağı bu yıl, hepimiz için bir dönüm noktası, bir milâddır.Bugüne en çok kadar tartışılan iki banı siz sayın okurlarımıza açıklayacağız.

Söz konusu sebepleri açıklanamayan yasaklanmanın iki kahramanı TheKing ve Samhain

Ne olduda bir türlü açıklanamayan bu esrarengiz olaylar silsilesi gerçekleşti ?

Yasaklanma saatlerine bakın.


O gecenin tamı tamına bir ay sonrası yine aynı saat ve dakika iki hesap daha yasaklanıyor bu bir tesadüfmü yoksa tarihin kaçınılmaz tekerrür edişimi ?Banlanma saatleri ve ikili ilişkileri göz önüne alarak adeta ortada kabak gibi duran gerçeğin peşine düşmek için God nicki üyenin kayıt tarihine bakmak için profilini açtığımızda böyle bir üyeliğin hiç varolmadığını yorumlarının apar topar ortadan kaldırıldığını görüyoruz. Online olan hesap şu anda banlı ve hala online ! Bu bir kodlama hatasımı yoksa iki üyenin kavga edip banlanmasını sağlayan bu hesap bir kuklamı ?

Banlanma saatleri arasındaki fark 7 saat 52 dakika. Bu sayılar bize ne anlatıyor ?

Bir algoritma oluşturarak God nickname'ine sahip hesabın kayıt tarihine ulaşıyoruz.

Ayrıca 752 sayısı dök içini isimli alt forumun temizlenmeden önceki ''İçindekileri söyle'' konusunun 752. sayfasında 8 üyenin tartıştığı ve 3'ünün ban yediği o hafızalara kalan günün bir hatırlatıcısı.Üyelerin kaç güb yasaklandığına bir bakın Theking 7 gün kenshi 5 gün Forgad 2 gün.Tüm gizemi ortaya çıkardıktan sonra işin özü olan haksız ban meselesine geçiş yapıyoruz.

Neden TheKing haksız yere banlandı ?


Tarih: 8 şubat
Yer: Skype sohbeti
Konu: Osiris koltuğu ve Supernaturalin son bölüm değerlendirmesi.

Sesli sohbet sırasında TheKing isimli üye söz alıyor ve 13 ocakta osiriste oturması gereken ben olmalıydım seçimi kazandım. Neden hakkım yendi diyor ve sohbeti terk ediyor.

Yasaklanma cezası alması için yeterli sebep bulamayan yönetim sinsi ve buram buram komplo kokan bir toplantı gerçekleştirirken ortaya çıkan HakanYn'nin baş tetikçisi Eray B (17) forumda bilinen kullanıcı adıyla Bobby, o adi planı ortaya atıyor ve operasyon için düğmeye basılıyor. Yardımcısı olan ve işinde uzman, profesyonel sıfatlarıyla tanınan Erdi avcı devreye giriyor.Zeytinburnunda uyuşturucu maddelerin en yoğun olduğu bölgede bir internet kafenin güvenlik kameralarını etkisiz hale getirdikten sonra bir masaya oturan ve parolasını sadece üç kişinin bildiği (Hakan YN Bobby ErdiDSC) God hesabına giriyor. Kışkırtıcı ve tahrik edici yorumlar attıktan sonra geçmişi silip kalkıyor.Agresif ve çabuk sinirlenen biri olarak tanımlanan theking beklentileri karşılıksız bırakmıyor ve yasaklanması için her türlü kelimeyi yorumu yazıyor. Yasaklandığı süre zarfınca forumdaki tüm çıkıntı ve şüphe uyandırıcı yorumları silinen Theking aşırı sert bi uyarı alıyor ve 3 maymunu oynamak zorunda bırakılıyor. Öteki cephede neler oluyor peki ? God üyeliğinin kurucusu kim ?


Tabiki 1 ay yasaklandığı gün sinir krizi geçirip God isimli üyeliği alan Samhain. Bunu nereden mi biliyoruz ?

İtiraf etti !!Samhainin bandan peydahlanan yeni hesabını ele geçiren yönetim biçok kirli işlerde kullandı ve son kurbanı theking oldu.

Bu kanıt ve delillerden sonra artık son söz sizde birilerine tetikçilik yapıp sonrada Caps konularında arkadaş olduğunu iddaa eden ve arkadaşını sırtından vuran kişi ve ona emir verenlere inanmaya devam edip etmemek sizin kararınız.

Masumlar defalarca cezalandırılırken elini kirletmekten çekinmeyenler şuan forumda efsane diye anılıyor.

UYUMA ! ARTIK UYANMA ZAMANI ! SENDE UYANIŞ HAREKETİNİN BİR PARÇASI OL !
TheKing 893 YIL ÖNCE18YANITLA
TheKing
Banlı Adamın Sandığı yalan dolana dayanan tamamen iftira ve çirkeflik dolu içerikleriyle canınızı sıkmak için karşınızda !BANLI ADAMIN SANDIĞINDA BU HAFTA
KAMERALARIMIZI SİTENİN 3. YIL ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BEYKOZ SAHİLDE DÜZENLENEN BANVİVOR YARIŞMASINA ÇEVİRDİK


Efsanevi başkanımız HakanYN'nin düzenlediği YAMANOĞULLARI BANVİVOR yarışması bugün start aldı. Banlılar vs bansızlar olarak iki kategoriye ayrılan üyeler birbirleriyle yarıştı. Yarışmaya geçmeden önce gelin size evden çıkma maceralarını anlatalım.


Cumartesi sabahı telefonlarına mesaj atılan üyeler şaşkınlıkla ekrana bakıyordu. ''Banvar yen mi ?'' mesajını gören üyeler foruma girdi ve etkinliklerde Banvivor yarışmasını gören üyeler dehşete kapılmıştı. Çünkü ödül bandı ve katılmak zorunluydu. Ailelerinden zorla izin almak zorunda olanlar hemen yalvarmaya başlamıştı.

meanwhile on ayseeguls home


Ayseegul : Babacım ?
-he kızım ne oldu
+baba banvivor yarışmasına katıılmak için istanbula gitmek zorundayım he sormadın ama emreyle alakası yok by
-ne diyosun kızım ne banı sen yemepin suyuna bile ekmek banmazsın nerden çıktı bu ban sevdası ?
-ne ... ne emresi lan o kim ne diyosun sen ???
+ qandırdım babiş yha .d.d ben uyumaya gidiyorum

Ayşegül gece iki sularında germencik yollarına çıkmış ve izmir havalimanına doğru yola çıkmıştır. Bu sırada Doğukanda amelelik yaptığı dükkanda Geym of tıroks izleyip uyumuştu ve uyanıncada Megadeth Nirvana Metalliva gibi kuğul boy gruplar dinleyerek bi yandanda takımları silerek Hakan başkana attığı ''abi para yok ama sen çekersen ben gelirim zaten bişeyde yemiyom 63 kiloyum gelirken bi döner ısmarla raad'' mesajının cevabını bekliyordu. ''paran yokmu zaaaaaaa faqir xd '' cümlesini görüp gözlerinden bi yaş süzülen kemşi Balıkesir Galatasaray maçına yaptığı kuponu iddaa bayiine götürüp parasını aldı ve otogara doğru yola çıktı.

Babasından izin almaya çalışan theking a.k.a emre çavdaş olumsuz yanıt almıştı. Para vermezsen verme ben gidiyom dedi ve eline cebine atıp hiç para olmadığı gerçeğiyle yüzleşti ama bu herşeyin sonu değildi çünkü geçen hafta çalıştığı inşaattan gelen parayı kenara koymuştu . Gidip esenlerin en qalite mekanı olan esenler döner-pide-cafede Döner-ayran qeyfi yapan King biraz kantır oynamak için internet kafeye gitti.Fakat ahlaksız herif kantırda bi odaya girip uçma şifresi yazınca cafedekilerden gelen şikayet doğrultusunda kantırdan çıkarıldı. Kendini googlea vuran çavdaşın internet geçmişine sizin için ulaştık (heykır team çalışıyor)

internette istediğini bulamayan ve hile hurdasız beykoza doğru ya koyulmak zorunda kalan king 1az hüznçlüydü

ortalıklarda gözükmeyen Kayahanda yarışmaya katılacak kişiler arasındaydı ama o hala evde pringles yemek ve yemekduragı.com dan yemek sipariş veren kızlara yürümekle meşguldü. sipariş veren kızlara twitterdan bulan ve dmye akan kayahan. ''ya siz sipariş vermişsiniz acaba yemekler nasıl? sizin gibi güzel gülen ağzım yok ama belki ağzıma sokacağım güzel yemekler vardır : )))) '' tarzında yazılar yazarak
yolunu bulmaya çalışan barzo namıdiğer uzun adam çabalarında başarısız olup cama çıktı ve ''BEN BÖYLE ŞEHRİNDE BÖYLE ÜNİVERSİTENİNDE YÜRÜTMEYEN KIZLARINDA ........................ '' haykırıp tası tarağı toplayıp istanbula gelen ve yarışma için beykozda otele yerleşen kayahan yarışma gününü bekliyordu.

Trabzondan bir gariban

Sitede kappe lafının öncüsü Banu yani monroe kaldığı sosyal bilimler lisesinin yurdunda umutsuzca serçe parmak kanseri olup 3 aylık
rapor almayı bekliyordu. Yarışmaya katılabilmek için herşeyi denemişti fakat becerememişti. Ama ya okuldan kaçıp Dabbe izlemeye giderlerse ve hocası yakalarsa diye plan yapıp sinemaya kaçan Monroe arkadaşlarıyla birlikte enselenmişti. Ama okuldan atılmayan ve uzaklaştırma alamayan banu malesef yarışmaya katılamayıp ban kazanıyordu.

Malesef evlerine yerleştirdiğimiz kameraları farkedip onları söken ve ne yaşadıklarını görmemize müsade etmeyen diğer üyeler hakkında anlatacak bişeyimiz yok işte yarışmaya katılan kişiler ;

Banlılar: Theking Kenshi Zardonic Pie Huanpa

Bansızlar Ayseegul Kayahan Bobby Deanwin Padackles

Ve o gün gelip çatmıştı banların havada uçuşacağı üyelerin merakla beklediği mahşer savaşı başlayacaktı ama HakaYn açlılış konuşması yapmak için kürsüye geldi.

Kimse sanmasınki burada herkes kalıcı feyk atanlar tadar banın acısını yanlış hareket yaparsan alırsın 1 aylık banı.. kafiyeli oldu lan ye mada faka 2014 spnturkey kurucus....... tamam şımarmayın ıhım ıhım.. Devam edelim, evet söylediğim gibi burda her hafta oylama yapılacak ve bir üye gönderilip onun yerine başka bir üye alınacak bu tam 2 ay böyle devam edecek ta ki elemelere kadar. 2 ay sonunda hala burda bizimle olan kişiler final elemelerine kalacak ve büyük banın sahibi olmak için yarışacak.

İşte ilk ödül oyunu Başkan ödülü açıklamak için yarışmacıların arasına iniyor veee

işte ödül işte ray-BAN gözlük yarışmacılar adeta çılgına dönüyor
Mafeles editörümüz RokeTatar ramazan şuan acil bir iş için bilgisayardan kalkıyor. Yarın akşam 21:00 da yazının devamı sizlerle


ii banlar
TheKing 893 YIL ÖNCE16YANITLA
TheKing
Banlı Adamın Sandığı yalan dolana dayanan tamamen iftira ve çirkeflik dolu içerikleriyle canınızı sıkmak için karşınızda !Cumartesi yayınlayacağımız içerik kendi evini taşırken nakliyatçılara para vermemek için amelelik yapan editörümüz RokeTatar ramazan yüzünden bugüne sarktı tabiki hiç birinizden özür dilemiyoruz adammısınız lan siz paramla satın alırım siz..... neyse sakin


YAPMA ABLA ETME ABLA ( WHATS HAPPENİNG ? )
Yine huzurumuz kaçtı.Ne huzuru kardeşim demeyin son günlerde siteye dadanan Nmwnchstr nickli kullanıcı adeta ortalığı birbirine kattı


İŞTE İBRET VERİCİ FORUMA KAYDOLMA ÖYKÜSÜ
gerçek ismiyle Neriman Gamyemez Bayburtta yaşayan bir ev hanımı.Mahallenin mobese kameralığı görevini gönüllü olarak yapan ve çevresi tarafından Müge Anlının çok büyük bi hayranı olarak bilinen aslen Hakkarili ama anne tarafından arnavut göçmeni ve işin ilginç tarafı baba tarafından sibirya kürdü olan Neriman hanım geçen ay Müge Anlının programa saat dakika gecikmesi nedeniyle sıkılıp tvyi kapamıştı ve bilgisayarda metin oynayan oğlunu görüp ''evladım gerizakalı gerizakalı oyunları oynama bu canavarlar sana ne etti ne vurup duruyon'' diye oğlunu azarlayan bi yandanda Müge Anlı izleyememenin acısını oğlundan çıkaran öfkeli anne oğluna oyunu kapattırdı. Bi koşu balkona çıkan ve elektirik direğinin dibine çöp atanlara olur olmaz hakaretler savuran Neriman G. bi anlık hışımla aşağı inip kapıdaki arabanın sileceklerini kaldırdı. Tam o anda güneş açıyordu yağmurlu havanın ardından belkide bu canından bezen ve oğlunun hergün Nerimandan dayak yemesine içerleyen Fatma ablanın yada arabasına her ay yeni silecek taktırmak zorunda kalan Hasan abinin dualarının sonuç vereceğine dair bi işaretti bu açan güneş. Silecekleri kaldırdıktan sonra tekrar eve geri dönen ve oğlunu dizi ilerken bulan Neriman oğluna ne izlediğini soran Neriman G. oğlunun '' supernatural bu anne bak bunların annesini biri öldürdü bunlarda onu bulmaya çalışıyor'' cümlesini duyunca ''ulan zaten müge anlı yok ben bu cinayeti çözerim oturupta izliyim'' diye düşündü. Oğluyla Supernatural izleyen Neriman çıkan cinsel sahneleri görünce oğluna bi bakış attı bu ne tarzında ve diziyi kapattırıp mutfağa gitti ama dayanamayıp tekrar oturup izlemeye başladı 4. sezona geldiğinde ay sonu olmuştu ve haliyle faturalar gelmişti kotalı internetten 4 sezon dizi izleyen kadın birazdan olacaklardan habersizdi. Aniden kafasına +9 baba itemi olan kumanda yiyen Neriman ne olduğunu anlamaya çalıştı. Sinirli koca bu fatura ne lan napıyonuz bu internette ben anca çanak okey oynuyom bide Yalnızlar facebook grubunda takılıyorum bu interneti hep siz bitiriyosunuz 156 lira fatura ne lan diye evde tepinirken Hunterci eb hanımı Neriman sesini yükselterek 2 çocuklu evli barklı adamsın Yalnızlar grubunun ne olduğunu biliyom ben dul kadınlara asılmak nasıl bişey şerevsiz diye kocasına çıkıştı.
Tam tokat yiyecekken Sam ve Deanden öğrendiği şeytan çıkarma sözlerini okuyarak kocasını uzaklaştırmayı umud ediyordu Exorcizamus te, omnis immundus spiritus, omnis.... derken tokat yüzüne indi buna daha fazla dayanamayan kadın evi terkedip abisinin yanında yaşamaya başladı ama ordada huzur bulamayacaktı imamhatipe giden Nermin isimli yeğenine Supernatural izlettiriyordu ve kız yoldan çıkmaya başlamıştı önce facebookta ismini Nermin winchester yapan kız daha sonra koluna ı am hunter ı am different bitches yazan bi dövme yaptırdı gittiği evin huzurunu bozan Neriman bununla kalmayacaktı. Bulduğu tüm vakitlerde supernatural izliyip 9. sezonu bitiren Neriman beklemekten sıkılmıştı googleda Supernaturaldekiler gerçekmi diye arama yapan ve çıkan sonuçlarda supernaturalturkey isimli siteden theking isimli üyenin '' yaaaa keşke gerçek olsalar en büyük hhayalimmmmmmm : ))))))) '' yorumunu görüp siteye kaydoldu.

İŞTE OLAYLARIN KAMERA ARKASI


Foruma kaydolan ve kendine NMwcnhster nickini seçen Neriman reyizemiz hemen yorum yazmaya başladı önce tüm izlediği bölümlerin altına yorum yazan ve röportajları okuyan yeni oldhunterci üyemiz oyunlara katılmaya başladı.

ÖZELDEN BAŞKANA YALVARDILAR
Ne yapacağını şaşıran ve bi çözüm yolu arayan diğer üyeler ''abi bak ben bu sitede bu coolluğu yakalamak ve şekil yapmak için 1 sene uğraştım ama bu ablamız bana üsteki üye forumun nesi oyununda ay benim şekerparem oy ponçik evladım tarzında yorumlar yapıyo abi napcam ben ?'' tarzında mesajlar atan forum sakinleri hüzünçten klavyelerine çay döküp onu temizlerken forumdan uzak olurum düşüncesiyle evde klavye fare ekran foruma girilebilecek tüm aletlere zarar verdiler.

Başkanın kırk yılda bi yorum attığı forum oyunlarında pusuya yatan ve başkanı yakalayan Neriman ablamız oyyy teyzesinin kıvırcığııı xd yazarak adeta


diyen ve sınırları zorlayan ablamız şu sıralar üsteki üye oyununda herkesi yorumlamak ve içini dök'e mahalledeki kadınlarla toplanıp yaptıkları altın günlerinde neler olduğunu yazmakla meşgul.Sohbet panelini kullanarak yerli dizi izleyen kişileri bulmak için uğraşan NMwnchster ne yazık ki hüsrana uğradı. Forumda hiç karadayı, ulan istanbul ve kara para aşk izleyen birisini bulamayan Neriman reyiz oğluna bağıramamanın acısını haxball oynayan üyeleri azarlayarak çıkardı. Ne bu yaa renkli toplar beyaz topa vuruyor ne anlıyosunuz bundan gidin 9 taş oynayın ne biçim çocuksunuz diyerek haxballcıları kovdu.

cumartesi skype sohbetine katılan ve KAbilin mührü konusu konuşulurken deniz yıldızı son bölümü izledinizmi diyen Neriman abla yine istediği sonucu alamayıp sohbeti terketti
Sohbetin sonunda konuşan büyük başqan HakanYn ya depresyondamıdır yoksa Erdi yine bizimi trollüyor anlamadım ama bu kadın çok değişik xesqe küfür etmek bilsede banlasam diye isyan etti. Çevresindeki alimlerin gazına gelip pargalıyı boğduran Sultan Süleyman gibi üyelerden duyduğu şikayetleri mana göstererek ban ban çiki ban ban şarkısı eşliğinde Neriman reyizeyi banladı.

Önce şikayet edip sonradan pişman olan vicdan sahibi üyeler onu facebooktan ekleyerek moral vermeye çalıştı ama o çoktan evine dönüp müge anlı ve komşulara eziyetten oluşan hayat rutinine dönmüştü

i forumlar .s


YETMEDİMİ LAN AÇGÖZLÜ DOYUMSUZ ?
Koltuğa oturan ancak daha fazlasını isteyen thekingi inceledik. Birdaha ki içerikte sizlerle.....
TheKing 893 YIL ÖNCE13YANITLA
TheKing
BANNED MANS CHEST İS COMİNG

yazıyom bişiler
TheKing 893 YIL ÖNCE10YANITLA
TheKing
Fotoşoklar güzel olsa komik olmazki xd
TheKing 893 YIL ÖNCE4YANITLA
ErdiDSC
Kardeş beynim yandı söndürür müsün

ama güldüm lan wqE:WQ:EQW:EQW:EQW:EQW:E:QWE:QWE:QW:Eqw çokzel çokzel kanka, beyenini attım

ayrıca 'bir aşık willin aşkı' şeysimide kullanmışsın qururlandım
ErdiDSC 883 YIL ÖNCE3YANITLA
jivel
bu ne gizem çözme yeteneği kardeşim wöw, sen Sherlock Holmes olacakmışsın da annen seni yanlışlıkla Emre Çağdaş olarak doğurmuş bee
jivel 873 YIL ÖNCE3YANITLA
CupCake
"bu canavarlar sana ne etti ne vurup duruyon"
CupCake 803 YIL ÖNCE3YANITLA
TheKing
Tuana samhain bana mesaj atmadı senin mesaja fotoşok yaptım yaptım dhdhshchsjj hepinize tşq

Next episode on spntr's the banned man's chest;
Everyone will taste the ban, but today is not that day
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
arifire
ya olm hahahhahah işin gücün yok mu la senn Emoji yalnız hacı hakketen süper olmuş
arifire 253 YIL ÖNCE2YANITLA
Ravien
Çok efsane olmuş çok beğendim Emoji
Ravien 513 YIL ÖNCE2YANITLA
NjL
müzikle bi harika dostumm Emoji
NjL 183 YIL ÖNCE2YANITLA
Kayahan
Hani lan yarın akşam 21.00, yatmadan bakayım dedim bi umut yok yeni içerik, umutlarımı çaldın bandan bir tabancam olaydı alnının çatına koymuştum 2 aylık şimdiye
Kayahan 443 YIL ÖNCE2YANITLA
Asgard
Ahaha abicim iyi olmuş, güldürdü Emoji jkasdkas Ama bişey sorucam, ya şu SamHain'in mesaj attığı fotoğraftaki pp benim pp değil mi kafama takıldı djashdjasd Sonra geçen ben sana 02.12'de mesaj atmışım falan sjahdas Tesadüfte olabilir tbi nys bb beyandım.
Asgard 603 YIL ÖNCE2YANITLA
imraaann
Çok mükemmel olmus yaa gerçekten ellerinize sağlık Emoji
imraaann 243 YIL ÖNCE2YANITLA
Asgard
Benden kaçmaz abi, bende ajanlık var Emoji jasdhjkasdh
Asgard 603 YIL ÖNCE2YANITLA
TheKing
Tuana sherlock holmes musun zjdjdhjfjjs kız ppnin çeyreğinden kimin olduğunu anladı zjdjdhjsjf
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
TheKing
Eyv Tşq diğer sayi bi kaç güne çıkar belki çıkmaz ama büyük bi ihtimal cikabilir ama siz cikmayacakmis gibi bekleyin keko fotolari topluyom by
TheKing 893 YIL ÖNCE2YANITLA
-arabella
yeni bölüm geldi zannettim ben de Emoji
-arabella 293 YIL ÖNCE2YANITLA
Kenshi
Emre şuraya güncel bir paylaşım yapta azıcık gülelim Emoji
Kenshi 902 YIL ÖNCE1YANITLA
Daha fazla yükle