KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Back to the Future (Geleceğe Dönüş)

Acciothei Seviye 6

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

5 yıl önce - 2B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Nazmi
Her filmni sıkılmadan izlemiştim,çok eğlenceliydi.
Nazmi 465 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Şimdi. Bu yaz, izledim bu filmleri. O kadar güzellerdiki kaç kere rewatch yaptığımı bilmiyorum. Hele ilk film! İlk film mükemmeldi, ay Allahım nasıl seviyorum bu filmleri. Michael J. fox ve Christopher Lloyd'un oyunculukları falan...Ayrıntılar...Özellikle ayrıntılar, ayrıntıların her filme aktarılması... Zemeckis ve Gale, yani adamlar film yapmmışlar ta, yapmışlar yani. Sonradan geç öğrendiğim Eric Stoltz vakasına gelecek olursam, araştırdığımda falan epey güldüm. Ama üzüldüm yani. Çocukla bir sürü sahneyi çekmişler. "Hey McFly!" sahnesi falan çekilmiş hep. Ay düşünsenize gelecekte en iyi filmlerden olacak bir üçlemenin ilk filminde o kadar çekiyorsun sahneleri sonra "vay efendim içimize sinmedi, sen git m.j.fox'u alalım biz" diyorlar sana. Ki sandığım kadarıyla filmin çok büyük bir bölümü çekilmiş Stoltz'la, M.J.'i oynatacakları zaman bütçe iki katına çıkmış neredeyse, ama adamlar sırf içlerinin sinmesi için göze almışlar bu durumu. Öte yandan iyi ki içlerine sinmemiş çünkü Michael kesinlikle çok daha iyi oynamış Marty'i Emoji Hele bunu falan izledim. Yok iyi ki sinmemiş Bob&Bob'un içine.
Neyseeğ, cidden mükemmel filmlerdi. Çok güzel ayrıntılar vardı dediğim gibi. Sırf o ayrıntılar için bile sevilebilecek bir film bence. Star Wars'ı falan enkaz etti bir nevi kafamda, İlk sıraya BTTF geçti ikinci sırada SW var artık. -ve bunu da çok büyük bir Obi-wan'cı söylüyor-
Herkesin 'ölmeden önce izlenmesi gereken filmler" listesine girmesi lazım.
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Gülsen
İlk izlediğim zamanı hatırlıyorum da Emoji Duygulandım Emoji Yine olsa yine izlerim. Hatırlattığın için teşekkürler.
Gülsen 515 YIL ÖNCE0YANITLA
GülGüzel
Seri filmler arasında en iyi filmler arasında ilk üçte diyebilirim..
GülGüzel 145 YIL ÖNCE0YANITLA
Spn1905
Güzel bir film. Arkadaşlarım o kadar övdümki, bir gün içinde 4 kere izlettiler filmi bana Emoji Emoji
Spn1905 905 YIL ÖNCE0YANITLA
Caestia
Bu yaz izleyeceğim, benim neslimin geriden takip ettiği bir seri tabi bu da Emoji Ama çok övüldü izlemeden edemem. İzleyince yorumumu düzenleyeceğim!
Caestia 345 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Bu filme nasıl yorum yazmamışım? Harika bir seri.Favorilerim arasında müziğide çok hoş gerçekten.Hatta bir kısımda biri babasına mcfly diye sesleniyordu marty de babasıda ikisi birden bakıyordu.Aynen spn de olmuştu winchester diye sesleniyordu biri dean de john da bakıyordu.:d paylaşım için teşekkürler.:)
Zatarra 615 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
mükemmel ötesi bir film böyle olmaz yaa Emoji
aah izlediğim ilk zamanlara gittim de ne etklenmiştim be
hele o müzikler yok mu rock sevmemin nedeni belki de bu filmdir Emoji
paylaşım muhteşem olmuş gerçekten çok çok çok teşekkürler Emoji :D:D:D:okeyto::okeyto:
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA
RuLing
O kadar iyi mi bu film ya? Bana hep kötü derlerdi kötü yorumlar aldığımdan izlememiştim. Yarın ilk işim bu filmi izlemek olucak Emoji
RuLing 495 YIL ÖNCE0YANITLA
Zatarra
Kötü mü? kimin bu filme kötü dediğini merak ettim.Harika bir film kesinlikle izlemelisin Oğuz.:d
Zatarra 615 YIL ÖNCE0YANITLA
RuLing
Deme ya Emoji Bak şimdi izleyesim geldi Emoji Neyse yarın daha büyük bi iştahla izlerim filmi Emoji Ama bu kadar çok kişiden olumlu yorum geldiğine göre galiba çok seveceğim filmi ben de Emoji
RuLing 495 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
bu zamana kadar görmemen bu filmi senin şanssızlığın Emoji

( bu kadar olumlu yoruma beğenmezmişsin bi de Emoji ama yok yok sende sevenler arasına gireceksin Emoji )
MerveS 595 YIL ÖNCE0YANITLA