KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Azrail Billy Ölüm mü?

skaar Seviye 4

TARTIŞMALAR & TEORİLER

1 yıl önce - 648 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Death
Bilgilendirme :
Azrail Billy, Azraildir. Ölüm Reyizimizi hala Julian Richings canlandırmaktadır. Bu tür aslı olmayan bilgilere itibar etmeyiniz.
- Ölüm
Death 541 YIL ÖNCE5YANITLA
Yusuf
Öyle bir şey olması tamamen karizma kaybı olur Ölüm karakteri artık ağır birisi olarak görünmez, bundan sonra çok ağır biri olamaz, böyle bisi olmasın mümkünse.
Yusuf 991 YIL ÖNCE3YANITLA
Chuckist
Az once Ölüm ile tekrar ve tekrar konuştum artik beni boyle konulara alet etmeyin dedi. Kendisi şuan Kurtlar Vadisi Pusu setinde Polat Alemdar ile kontrat yeniliyormus.
Chuckist 371 YIL ÖNCE2YANITLA
PeterLore
bence mantıklı olabilir. düşünsene Billie ve Tanrı karşılaşıyor ve Tanrı eski dostum Vs diyor o an anlıyoruz ki Billie ölümmüş Emoji )
PeterLore 341 YIL ÖNCE1YANITLA
alkapon64
Yok dean ölüm herşeye ölüm demeyin ölüm gitti öldü allah rahmet eylesin deyip geçelim yeni bölümdede gelmeyecek heveslenmeyin rowena iyileştirir Tanrıyı
alkapon64 121 YIL ÖNCE0YANITLA
skaar
Arkadaşlar peki Billy den başka hiçbir ölüm meleğinin kardeşleri ziyaret etmemesi sizce de saçma değil mi?
skaar 41 YIL ÖNCE0YANITLA