KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Azazil : Düğüm

FeeLucky Seviye 71

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Chazy
Fragmanı izleyince tamam dedim heralde bu sefer bir korku filmi olacak gibi ama tam emin olamıyorum yinede. Özellikle şu bağırma kısımlarını bile şimdiden sevmedim gereksiz, bir bakış bile neyin ne olduğuna yeter diye düşünüyorum fakat ön yargı ile yaklaşmayayım belki cesaret edersem(!) şayet izleyebilirim. Tabii Merve ablanın da dediği gibi dini kitaplarda var olanlar beni de ürkütüyor fakat bunu filmlere mi yansıtmayı beceremiyoruz bilemiyorum. Umarım güzel bir filmdir. Bende izledikten sonra editleyebilrim.
Chazy 683 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Fragmanlarını izleyince bir hafiften ürpermedim desem yalan olur. Yerli yapım korku filmlerini pek beğenmesem de bu sağlam bir korkuya benziyor. Ama sinemaya gider miyim bu film için bilemiyorum. Bizim Türk mitolojisinde ve dini kitaplarda yazan varlıklar beni ürkütüyor ve çok gerçekçi buluyorum. Paylaşım için teşekkürler, filmi izleyecek cesaretim olursa editlerim Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE1YANITLA
MrAzazel
Demek sonunda Türk filmlerine de konu oldum ha...
MrAzazel 922 YIL ÖNCE0YANITLA
Munzevii
Bu ara gitmediğim film kalmadığı için buna da gittim lsskşf kaliteli bir film olmuş bence, yani senaryo bakımından, en son olayların birbirine bağlanışı kızın ninesinin tonunun amcasının kuzeninden bağlantı kurmalarını taktir ettim dodjfş bir sahnede kız daha azazil olmadan, yanında küçük bir kız oturmuş nas-felak okurken kız kafayı yer gibi oldu dkskşdfq en çok beğendiğim yanı, olaya müdahale eden bilir kişi rolündeki kişi, bir profosordu her bulduğu vakaya bakmayan, doktorluk bir durum varsa karışmayan bir adamdı, bi cami hocasını koymamalarını taktir ettim dksjdşf Tedavi etmeye çalışırken adamın okuduğu sureler felan baya ürkütücüydü bi ara felak'ın türkçesini okufu felan benim tüyler şaha kalktı slsksşfva ama korktuğum bi film değildi açıkçası ürperdiğim yerler oldu ama çok korkamadım ldskdş
Munzevii 373 YIL ÖNCE0YANITLA
Ryonta
Korkucaz gibi.
Ryonta 602 YIL ÖNCE0YANITLA
MrAzazel
Canlarım bu olay gerçek değil, film tamamen uydurma. Bide izin almadan benim ismimi kullanmışlar SON OF A B*TCH ler
MrAzazel 922 YIL ÖNCE0YANITLA