KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Avenged Sevenfold

JenTitus Seviye 22

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 798 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ireem
Neden bu konuyu ben açmamışım diye utandım şimdi Emoji En sevdiğim gruplardan birisidir.İlk şarkısını dinlediğimde büyülenmiştim zaten.Neden bu kadar geç keşfettim diye üzülürüm bazen.Türkiye'ye gelseler paraya kıyıp konserlerine gideceğim gruptur.Hatta Death Note bende olursa ilk sıralarda ax7 diyenlerin isimlerini görebilirsiniz.
ireem 274 YIL ÖNCE1YANITLA
Pie!
Son albümleri Monawar çakması filan diyorlar orasını bilmem ama şu parçalarını 7/24 bıkmadan dinlerim.


Pie! 912 YIL ÖNCE1YANITLA
Revenant
A7x diye de bilinirler.Şüphesiz ki sayısız güzel parçaları var ama benim için özellikle , A little piece of heaven , Sieze The Day Ve Nightmare gelir öncelik olarak Birde tabiki Far A Way var.
Revenant 94 YIL ÖNCE0YANITLA
hunter:*
En sevdigim yabancı grup <3
hunter:* 392 YIL ÖNCE0YANITLA
Aredhell
Mükemmel bir grup.İstisnasız dinlediğim her şarkısını seviyorum ve bıkana kadar dinliyorum.Seize the day,Dear God,Buried Alive çok sevdiğim şarkılarındandır. Emoji
Aredhell 542 YIL ÖNCE0YANITLA