KAYIT GİRİŞ

Briana ile bir gün: SpnFamily

Avcı Cadı-Bölüm 6

Antares Seviye 73

HİKAYELER

1 yıl önce - 355 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
mystory
Mairin inki biraz "Cennetin uşağı olacağıma Cejennemde hüküm sürerim"* tavrı bence acikcasi hosuma gitti Emoji crowleyin kiyim yapmasi falan d ahos atayrintilar bir an aklim sebastian clary ikilisine gitti (kkitap karamterleri tabii)


bu arada ilk bastaki yazi da
Cassandra Clare - The mortal Instruments 4,5 ve 6. Kitaplarda gecen lucifer ve Morgensternler icin soylenen bir sozddidur dipnot geceyim.
mystory 991 YIL ÖNCE0YANITLA
Antares
Bir nevi öyle olması gerekiyordu Emoji Crowleye gelince karizmati kötüyü vıcık cıvık iyi yapmayayım dedim hemen aile babası rolü olmasın Emoji beğenmene sevindim <3
Antares 731 YIL ÖNCE1
mystory
Tabi canim oyy benim canim kizim baban kurban sun sana falan da olmazdi yani Emoji ya ben senin bu hikayeni begeniyorum gercekten Emoji
mystory 991 YIL ÖNCE0