KAYIT GİRİŞ

13. Sezon Setinden Fotoğraflar

Atonement (Kefaret)

Marla Seviye 36

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

4 yıl önce - 548 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Spn1905
Başlarda biraz sıkıcı ama son kısımlar çok güzeldi Emoji
Spn1905 904 YIL ÖNCE0YANITLA
MerveS
ya inanır mısın bilmem ama daha dün sabah film paylaşmıyorum artık sitede kefareti de paylaşmamışım paylaşayım diye düşünüyordum sonra unutmuşum. az önce gördüğümde çok şaşırdım Emoji

her neyse filme gelecek olursam yavaş işleyen filmleri severim bu da öyle bir filmdi. insan psikolojisinin nelere sebep olabileceğini gösteren mükemmel bir film. sonunda gerçekten şaşırılacak ve bir o kadar da beğenilecek bir film... James McAvoy faktörünü saymıyorum bile. adamın bütün filmlerini izlemiştirim herhalde ve o kadar beğendiğim oyuncu çok azdır... Keira da zaten dönem filmlerinde resmen kendini kanıtlamış birisi..

paylaşım çok güzel olmuş Emoji teşekkürler Emoji

ve kesinlikle katılıyorum 'bir filmde James McAvoy varsa o film tadında yenmez izlenir büyük bir zevkle Emoji '
MerveS 594 YIL ÖNCE0YANITLA