KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Athena

karadayı Seviye 80

SİNEMA & TELEVİZYON & MÜZİK

3 yıl önce - 496 okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Lucitiel

Zevkle yorum yapacağım, dün gece yeni yıla Athena ile birlikte girdik malum.

Athena, çocukluğumun grubu. Gökhanın o sempatik halleri, Hakan'ın ciddi ama müzikal kalitesi her zaman beni onlara yakın tutmuştur. Özellikle ''Sende Yap'', ''Arsız Gönül'' ve yorumladıkları muhteşem Frank Sinatra efsanesi ''Ben Böyleyim''.

Lucitiel 692 YIL ÖNCE2YANITLA
CasstieI
Athena candir ya. Cogu insan o ses turkiyeden sonra Gokhanin isminin Athena degil Gokhan oldugunu anladi orasi da ayri bi komedi Emoji Cocuklugumdan beri en sevdigim, zevkle dinledigim gruptur kendileri. Kurulduktan bikac sene sonra dagilan muzik gruplarinin aksine, Hakanla Gokhanin kardes olmasinin da etkisiyle yillarca dagilmadan muziklerine devam etmeleri hepimizi mutlu ediyor tabi. O ses turkiyeden once Athena sevgim ailemden tepki almama neden oluyodu. Muzikleri tazlari baska bi boyutta oldugundan heralde Emoji Ama Gokhanin samimiyeti, cocuksu tavirlari ailelerimizin de onlari cok sevmelerini sagladi (tesekkurler acun)
CasstieI 122 YIL ÖNCE2YANITLA