KAYIT GİRİŞ

13x10 Fragman

arka plan

Megstiel Seviye 28

BOBBY YARDIM HATTI

4 yıl önce - 3B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
ErdiDSC
Site v4 temasındayken dediğiniz gibi arkaplan vs. açık renklerden oluşuyordu ve bu "çizgi film sitesi gibi olmuş" tarzı bazı eleştirilere yol açınca böyle bir model tasarlandı. Yani çoğunluğun isteğine göre hareket edildi. Ancak her kullanıcının kendine göre zevkleri olduğundan dolayı logo ve arkaplan için size özel seçim seçeneği eklendi. Ayarlardan, Şifre ve Seçenekler bölümüne girdiğinizde, Kullanım ve Tema Seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Oradan logonuzu ve arkaplanınızı kendiniz seçebiliyorsunuz. Açık renk olsa daha iyi olur demişsiniz, 'Arkaplan 4' tam istediğiniz gibi olmasada şu anki seçeneklerde size en uygun olan gibi duruyor. Emoji
ErdiDSC 884 YIL ÖNCE1YANITLA
SanemCS
Aslında çok iyi ama gece karanlıkta oturunca yazamıyon Emoji
SanemCS 354 YIL ÖNCE0YANITLA
Megstiel
beyaz falan olsun Emoji
Megstiel 284 YIL ÖNCE0YANITLA
SanemCS
Yok böyle iyi Emoji
SanemCS 354 YIL ÖNCE0YANITLA
DocTorWho
Aynen seçebiliyorsunuz Tema da Bobby var benim Emoji Emoji
DocTorWho 624 YIL ÖNCE0YANITLA