KAYIT GİRİŞ

13. Sezon 10. Bölüm

Apollyon - Bölüm 1

ErdiDSC Seviye 88

HİKAYELER

3 yıl önce - 1B okunma

Bu konunun içeriğini göremezsiniz

Sitemizde kullanıcılarımızın açmış olduğu konuları ziyaretçilere gösteremiyoruz. Bunun sebebi, büyük emekler ile oluşturulan içeriklerin bu dizi topluluğunu ileriye götürmesini istememizdir.

Lütfen bu konuyu görmek için 10 saniyenizi ayırıp aşağıdaki butonlarda herhangi birine tıklayarak ücretsiz kayıt olunuz. Kayıt olarak hem tüm içeriklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilecek hem de aynı diziyi izlediğiniz insanlar ile tanışabileceksiniz.

YORUMLAR
Bobby
İlk paragrafın ilk cümlelerinin baş harflerinden oluşan subliminali sanırım benden başka fark eden olmadı. Hannibal'a respect arak gidiyorsun Erdi. Emoji Zaten karakterleri, afişi vs. beraber ayarladık ben çok sevdiğimi söylemiştim. Şahane bir konu ile başlamışsın ve sitede bence gördüğüm en iyi hikaye diyebilirim. Yeni hikayeleri pek okumasam da az çok takip ediyorum. Bu uzunlukta devam edersen ve konuyu düzenli bir şekilde ilerletirsen sanırım bittiğinde de birkaç kere daha okurum. Ellerine sağlık, sonunda forum kaliteli bir hikaye ile daha tanışmış oldu. Emoji
Bobby 763 YIL ÖNCE2YANITLA
Lucitiel
Cleveland Şeytanı'na inanmayanların evine ateşi bırak cehennem düşecek Emoji Çok şahane bir kurgu okuyorum şu anda. Başlangıcın vurucu ve etkileyici olmuş. Afişine ve karakter seçimlerine de bayıldım. Mylo'nun tavırları bizlerde bir dizi iz bırakacak diye düşünüyorum. Erdi kardeşimin bu serüveninde onu yalnız bırakmıyorum ve sıkı takipçisiyim Emoji
Lucitiel 693 YIL ÖNCE2YANITLA
J2castiel
Erdi abi hikaye ve kurgun gerçekten güzel olmuş. Oyuncuların adlarındaki seçimlerinde iyi. Yeni psikopatımız doğmuş oldu Cleveland Şeytanı. Bakalım neler olacak. Devamını bekliyorum erdi abi.
J2castiel 293 YIL ÖNCE1YANITLA
hunterme
Çok güzel bir hikaye olmuş ellerini sağlık.
hunterme 193 YIL ÖNCE1YANITLA
Marla
Sitemizin altın kalemlerinden Erdi hikaye yazarsa okumak farzdır dedim koştum geldim, iyi ki de gelmişim. Giriş çok iyi olmuş, bir çırpıda bitti.Senin potansiyelini ve daha önceki kurgularını bildiğim için bu daha ne ki demeden edemiyorum.İmzanı da ilk paragrafa atmışsın ERdi başgan başka yerde okusam bunu erdi yazmış kesin derdim. Emoji Merakla bekliyciğzz efendim diğer bölümü.

Hayırlı uğurlu ola Emoji
Marla 363 YIL ÖNCE1YANITLA
aryemu§
Hikayenin afişini(Robert Carlyle) görmesem okumayacaktım itiraf ediyorum. Çok büyük hata edecektim Erdi. Affola. Takipteyim bundan gayrı. Emoji
aryemu§ 493 YIL ÖNCE1YANITLA
Chazy
Ben nasıl farketmem diye şuan kendime kızdım çok güzel olmuş ellerine sağlık . Araya bir hannibal sıkıştırman ve doktorun Mosha Lohannes olaması (fotoğraf olarak bahsediyorum) çok manidar Emoji Emoji
Chazy 683 YIL ÖNCE1YANITLA
Nazmi
Öncelikle hikaye kurgu vs olarak harikulade olmuş kardeşim ellerine sağlık.FBI şefi olarak Bob Gunton'ı ve Moshe için de Hannibal da Mason Verger'i canlandıracak Michael Pitt'i rol model almak çok akıllıca olmuş,karakterlerin hepsinin rol modelleri hikaye ile örtüşüyor."Sen kafayı yemişsin Mylo. Bu kurumla bir işin kalmadı artık. Peri alemlerinde Casper'ı kovalarsın." çok orijinal ve zekice bir replik olmuş ay layk it Emoji .Sıradaki bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.
Nazmi 463 YIL ÖNCE1YANITLA
Artea
Giriş harika olmuş, bizim Seher'le yapmaya çalıştığımız fakat beceremediğimiz bir başlangıç, tanıtımı okuduğumda kesin bu rahatsız işlemiştir cinayeti diye düşündürdü. Merakla bekliyoruz devamını.
Artea 603 YIL ÖNCE1YANITLA